Nejnovější světové trendy 2010 3.díl

Napsal

Nejnovější světové trendy 2010 3.dílPřinášíme vám 3.díl pokračování nejnovějších světových trendů, jimiž se můžete inspirovat a okouzlit tak vaše okolí. Budete trendy, in a jednoduše zazáříte.

Nahé barvy jsou v kurzu

Letošní letní měsíce je světlá běžová a barva “kůže” velmi IN. Křiklavé barvy si daly odstup a na ulici teď září jemné barvy, které podtrhují smysl pro eleganci a ležernost. Tzv. nahá barva působí nejen hezky na opálené pleti, ale také dokáže odvést pozornost od větších tvarů. V této barvě frčí prakticky všechno – kalhoty, sukně, košile, džíny, trička..prostě vše co vás napadne. Mnoho lidí si může myslet, že tato barva působí nudně, ale to není pravda, dnešní módní průmysl sází nejen na zajímavé střihy, ale také extravagantní vzory, a to už stojí za povšimnutí. Typickou vyznavatelkou nahé barvy je australská zpěvačka Kylie Minouge nebo herečka Rachel Bilson. Obě vsadily na jednoduchost a eleganci, což je pro tuto barvu typické.

Vsaďte na dřevěné podpatky, náramně frčí

Tuto sezónu velmi frčí i dřevěné platformy a je jedno, zda se jedná o lodičky, sandále nebo botky na klínku. Ve všem, co je ze dřeva zazáříte! Botky s dřevěným podpatkem jsou takovou drzejší formou klasických dřeváků. Vybírat si můžete ze širokého výběru, ať už se vám zamlouvají chic obuv nebo sofistikované botky na vysokém podpatku či klínové sandále. Pro denní nošení se nejvíce hodí tyto dřeváky a napumpované kraťasy s velkými kapsami. Pro noční look vybírejte květinové šaty, které obohaťte i o dřevěné platformy s květinovým vzorem. Mezi návrháře, které tento nový světový trend na svých molech ukázali, patří například Ralph Lauren, Diane von Furstenberg, Gucci nebo zámý Jimmy Choo. Skvěle vypadají i dřevěné platformy spolu s džínovinou.

Síla květin: Květinové tašky na pláž

Není nic lepšího, než si v parných dnech jít pořádně zařádit na pláž..a proč u toho ještě nevypadat stylově a elegantně? Návrháři přicházejí s dalším trendem, který obohatí  nejeden ženský šatník, a sice plážové tašky s květinovým vzorem. Nejen že jsou rozkošné, hravé a veselé, ale zdůrazňují ženskost a smysl pro originalitu a nápaditost. Dokáží skvěle obohatit každý nudný kousek vašeho oblečení. Tento trend na svůj trh už přivedla i značka Juicy Couture nebo RUMOR. Můžete vsadit nejen na jednu našitou květinu, vyzkoušejte i klasické vyšívané vzory. Protože všem, na čem je květina letí, letí a ještě jednou letí!! Proto, abyste vypadala jako pravá plážová bohyně, můžete svůj look obohatit o krásnou květinu (živou!!) do vlasů..

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *