Módní trendy pro rok 2011 1.část

Napsal

Módní trendy pro rok 2011 1.částZajímá vás, co poletí v nadcházejícím roce 2011? Určitě nebude na škodu, když do něj každý vkročí správně, a to platí i co se módy týče. Módní návrháři se pustili do své tvorby a v nynější době nás dopředu seznamují se všemi trendy, které poletí. My vás postupně s některými z nich seznámíme. Nechte se inspirovat a být IN.

1) puntíky – všude kam se podíváš

Retro puntíky, to je nás nový módní trend, který v roce 2011 poletí. Někomu se tento motiv může zdát až moc nostalgický, ale je naopak originální a neokoukaný. Je vidět, že trendy se vrací z minulosti. Co se oblečení týče, můžete si vybírat. Svého přítele zaujmete sexy spodním prádlem s puntíky a krajkou. Zábavnými kolečky však nemusíte šetřit ani na šále, řetízku, nebo obyčejné termosce. Co se barev týče, je to neomezené. Takže pokud doma nemáte ještě nic, co má puntíky, nezapomeňte se po Novém roce juknout po obchodech a něco si ulovit.

2) černá stále žije

Možná už každou ženu někdy napadlo, kdy se stane nesmrtelnou například bílá barva, či kterákoli jiná. Jiní lidé se zase ptají, proč je černá vlastně nesmrtelná. A ano, platí to i pro rok 2011. Pokud chceš být trendy, stačí si pořídit něco, co je jednoduše nesmrtelně černé. Svůj styl můžeš ale doladit i o neotřelé kousky, jako jsou černé balerínky, pásek, šperky, třpytivá černá sáčka či kabelka s dlouhým řetízkem – to vše v černé. Pozadu nezůstávají ani jeansy, které jsou k sehnání snad v každém butiku. Tak hurá na hon na černou!

3) kabát – a to jakýkoli

Jak jistě každý ví, venku je mráz a my chceme být v teple. Pokud některá z vás stále chodí v jarní bundičce, je to špatně. Nejen že riskujete své zdraví, ale navíc to nepůsobí dobře. Takže, pokud nemáte doma žádný kabát, utíkejte si pro něj do nejbližšího obchodu. Každý kabát vám dodá více seběvěomí, a dokonce více poukazuje na osobnost každé ženy. Co se stylů týče, je to neomezené. Může být hnědý, černý, květovaný, kožený, pestrobarevný, nebo do tvaru trojúhelníku. Vše je jen a jen na vašem výběru. Návrhem zimních kabátků se začaly také zabývat značky, jako je Missoni, Burberry či Vivienne Westwood.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *