Jaké jsou účinné metody na prodloužení vlasů

Napsal

Rostou vám vlasy pomalu a vy byste ráda měla dlouhou hřívu? My ženy jsme už takové: často chceme něco jiného, než máme. V případě dlouhých vlasů to naštěstí není nic nedosažitelného. Jaké jsou účinné metody na prodloužení vlasů, díky nimž budete mít krásnou bohatou hřívu během několika hodin?

Naplétání a našití vlasů

Naplétání je metoda pracná a rozhodně byste tento způsob prodloužení vlasů měli nechat na odbornících. Odměnou vám budou dlouhé vlasy, co vám vydrží opravdu dlouho. Princip prodlužování naplétáním je v tom, že vám kadeřník na vaše vlasy naplete copánky z přidávaných pramenů. Výsledek je trvanlivý a vlasy působí velmi přirozeně.

Našívání je metoda založená na stejném principu a opět je lepší svěřit se profesionálům. Prameny vlasů se k těm vašim připevní našitím, díky tomu pevně drží a dlouhé vlasy vám dlouho vydrží.

Lepení pásků zvládnete sami

Pokud chcete chcete mít dlouhé vlasy jen dočasně  (například kvůli slavnostnějšímu účesu na ples), můžete použít metodu, při níž se vaše vlasy lepí s přidávanými pramínky pomocí pásků. Tento způsob zvládnete s trochou zručnosti sami, nebo můžete požádat kamarádku. Metoda je to účinná, ale výsledek moc dlouho nevydrží.

Clip-in sponky

I tento způsob prodlužování vlasů je jen dočasný, ale připevnit si vlasy pomocí clip-in sponek zvládnete sami, takže ušetříte za kadeřnici. Na trhu jsou dva ruhy clip-in sponek: se švy a bezešvé.

Prodloužení vlasů keratinem

Použití keratinu pro nalepení vlasů je velmi oblíbené, protože jde o účinnou metodu, díky které je prodloužení trvalé. Před nanesením se keratin musí zahřát a teprve pak se aplikuje na vlasy. Teplý keratin se nanese na pramínky vašich vlasů a ty se pak spojí s novými pramínky.

Podobnou termo metodou jsou tape-in pásky, které ale můžete opakovaně používat. Znamená to, že po několika týdnech nošení, když naše vlastní vlasy dorostou, je možné pásky zvednout.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *