5 způsobů jak narovnat vaše vlasy

Napsal

5 způsobů jak narovnat vaše vlasyRovné vlasy jsou stále v módě. Existuje několik způsobů, jak se můžete zbavit vln a narovnat si vaše vlasy tak, aby byly hedvábně jemné a krásné. Některé metody rovnání vlasů jsou krátkodobé, ale existují také trvalé, které však nemají vliv na nový růst vlasů.

Zde je 5 typů jak narovnáte i ty nejneposlušnější vlasy

Žehličky na vlasy

Žehlení vlasů bývá nejčastější metodou, jak získat rychle rovné a hebké vlasy. Žehlička pracuje na prnicipu zahřátí dvou keramických desek, které narovnají vlasy působením tepla. Velkou nevýhodou je však právě teplo, které vlasy může poškodit. Dobrým pomocníkem při žehlení tedy jsou hydratační oleje a podobné produkty, které pomáhají škody napáchané na vlasech snižovat. Skvělým produktem je také sprej proti teplu, který obvykle chrání proti teplu do 220 stupňů. Účinky žehlení obvykle odezní po několika hodinách, dnech nebo a žpo samotném umytí vlasů. To závisí především na kvalitě žehličky.

Dvoufázové kartáče na vlasy

Vaše vlasy lze také narovnat pomocí dvoufázového kartáče na vlasy. Tato metoda nemá vedlejší škodlivé účinky na vlasy, jako tomu je u horké žehličky. Funguje takto: Na vlasy je aplikován narovnávací kondicionér a potom je potřeba vlasy vysušit pomocí ručníku. V této fázi pak vlasy začnete kartáčovat od kořínků až po konečky.

Japonské narovnání

Jedná se o trvalý způsob narovnání vlasů a tento způsob je právě známý jako japonské narovnání. Funguje tak, že se na vlasy použije speciální roztok. Poté se vlasy začnou žehlit po částech. Až budete hotovi s žehlením, vlasy umyjte. Délka tohoto procesu závisí na délce a tloušťce vašich vlasů.

Chemické narovnání

Chemické narovnání narovná vlasy natrvalo. Chemické látky, jako je například hydroxid sodný, jsou použity na vlasy a fungují takovým způsobem, který eliminuje přirozené chování kudrnatých vlasů. Tento proces může způsobit lámavost vlasů, obvzláště, když o vlasy není dobře postaráno. Z tohoto důvodu se tato procedura používá nejčastěji na hrubé a zdravé vlasy.

Doporučujeme, abyste se při provádění tohoto proceu svěřili do rukou odborníků. Obvykle je prováděn test, který probíhá na malé části vlasů, aby bylo zajištěno, že vlasy budou na tuto proceduru reagovat dobře.

Narovnání pomocí iontů

Jedná se o velmi moderní způsob narovnání vlasů. Tato procedura se nabízí pouze v kadeřnických salónech. Tato metoda funguje pomocí střikování iontů do vlasových folikul, které pak mění jejích jednotlivou strukturu. Proces je pro domácí použití příliš složitý.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *