Kabelky na léto, aneb co se bude nosit?

Napsal

Milé ženy, máte již svoje kabelky na léto? Pokud ne, pak jste tu správně a určitě byste si dnešní článek neměly nechat ujít! Možná jste stejně jako spousta jiných žen a dívek neměly sebemenší tušení, že s příchodem horkých prázdninových měsíců přichází na řadu i obměna vašich kabelek. Naštěstí máte nás a před sebou dnešní článek, tak hurá na něj!

Mít kabelky na léto je nutnost, ať si kdekdo říká, co chce. Pokud jste byli toho názoru, že stačí mít jeden jediný kousek a ten nosit 365 dní v roce, doslova 24/7, pak jste se bohužel spletli. Stejně jako se mění módní trendy a my v létě nosíme kratší svršky nežli v zimě, mění se i trendy v kabelkách. A proto je potřeba, abyste vyměnili stávající kabelky za aktuální kousky. Které to jsou? To se dozvíte v následujících řádcích!

Jaké jsou kabelky na léto?

Když se řekne léto, automaticky si vybavíme sluníčko, zábavu, čas strávený u vody, večírky za vlahých letních večerů, romantické chvíle při západu slunce. A tomu všemu se přizpůsobí i kabelky na léto, jejichž úkolem je nejen poskytnout vám úložný prostor pro věci, jež chcete mít neustále po ruce, ale zároveň i podpořit váš outfit, podtrhnout celkový nápad a dodat vám šmrnc. Zní to dobře, viďte? Pokud chcete toho všeho docílit, musíte si vybrat kabelku, která je pro letní čas ideální. Tak si je pojďme společně představit!

  • Velká plážová taška

    Sice ve svém názvu nenese slovíčko kabelka, ale i tak jí patří přední příčka našeho pomyslného seznamu. Velká, klidně můžete říci, že obří, plážová taška je pro letní měsíce must have. Všechno se do ní vejde, vyrazit s ní můžete i k vodě, a co se týče designu, na velké ploše krásně vyniknou pestrobarevné květy, veselé potisky i hravé barvy.

  • Decentní crossbody kabelka

    Představte si, že se jdete večer bavit, vypijete pár osvěžujících drinků a pak si budete chtít jít s kamarádkou zatancovat na parket, jenže vám bude překážet kabelka, která vám neustále bude padat z ramenou. Nic moc představa, že? A teď si představte, že si místo kabelky přes rameno nebo psaníčka do ruky přes hlavu přetáhnete praktickou decentní crossbody kabelku, která vám nebude padat ani jinak překážet. To už vypadá mnohem lépe, že?

  • Kabelka přes rameno s třásněmi

    Nic nedodá vašemu letnímu outfitu větší šmrnc, nežli kabelka přes rameno zdobená třásněmi. Ty se budou vlnit s každým vašim pohybem, pohupovat se budou i ve větru. No zkrátka to bude vypadat skvěle, stačí si jen vybrat! Kabelky s třásněmi jsou velice oblíbené a žádané, protože mají nápad a díky tomu, že se třásně neustále pohybují, pohupují a lítají ze strany na stranu, vám nikdy nezevšední.

 

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *