Jarní trendy v módě. 7 tipů, co byste měli mít

Napsal

Pokud jste si mysleli, že se v současné době v módě nic moc neděje, asi vás překvapí, že móda nikdy nespí. Ani v době, kdy setkávání na veřejnosti je značně omezené. Vlastně ty zásadní terendy jako by vycházely právě z nutnosti se spokojit s tím, co šatník dá. Myšleno hluboké dno šatníku, kde přežívají ty nejlepší retro kousky.

Samozřejmě, že i nové prvky se v letošní jarní módě objeví. Především je to o zcela nové paletě barev, která se nám pro toto období představí. Obecně je letošní jarní móda pohodlná a ležérní, s akcentem na různorodost materiálů. Pokud chcete být trendy, zkuste některý z následujících tipů pro jaro 2021.

  1. Domácí móda. Poslední rok nás dostal do tepláků, takže není divu, že jsou středem zájmu i módních návrhářů. ležérní soupravy, ať už bavlněné nebo úpletové, jsou stále ještě in. Nic proti ničemu, ale řada žen už se těší na slušivější outfit.
  2. Košilové šaty. Jedním ze způsobů, jak si udělat radost a přitom zůstat oblečená pohodlně, jsou právě šaty. Košilové jsou stále na vrcholu ve všech délkách.
  3. Buďte retro. Háčkované svetříky, kolové sukně, sexy crop topy či body, kraťasy pod i nad kolena, dokonce i šusťákové soupravy nejsou letos na jaře žádným přehmatem. Vybere si každý. Naštěstí se vrací i šaty z 60., 70. a 90. let, kde je hlavním trendem sexy silueta.
  4. Nadměrné velikosti. Halenka, mikina i sako ve velikosti větší, než potřebujete, poskytuje dostatek pohodlí. A taky schová ledacos, co se v době lockdownu na postavě usadilo.
  5. Pánská saka. Jedním z oversize kousků v dámském šatníku je boyfriend sako. Ale ne jen tak ledajaké – musí mít pořádné ramenní vycpávky. Dobrá zráva pro ženy s postavu ve tvaru hrušky, ledacos se pod něj schová.
  6. Žlutá kabelka. Letošnímu jaru vládnou pudrové barvy, karamelová, mentolová, baby blue a klasická červená, co ale rozhodně musíte mít, je žlutá kabelka. Rozzáří i ten nejnudnější outfit.
  7. Bílé vysoké boty. Jestli jste dosud nosili jen černou klasiku, letos je čas na bílé boty. Ideálně na vysoké kozačky, klidně až nad kolena. Jen pamatujte, že o bílé boty se musíte víc starat.
Share