Jaká manikúra bude trendy během letních měsíců

Napsal

Letošní letní trendy v manikúře jsou opravdu rozmanité. Ať už jde o barevnost či vzory, v této letní sezóně si každá z nás přijde na své. Pokud jste už na jaře pátrali o tom, jaká manikúra bude trendy během letních měsíců na zahraničních webech a u blogerek, asi už máte vybráno a vaše nehty jsou připravené. My ostatní to doženeme teď.

Letošní trendy dávají prostor kreativitě, minimalismus a nuda není na místě. Zvířecí i grafické vzory, černobílý kontrast, kovový lesk, nehty nalakované každý jinou barvou, třpytky, pastelové barvy a francouzská manikúra jedině barevná – to jsou asi nejtypičtější směry, kudy vede cesta manikúry v tomto létě.

Barvy pro letošní léto

Paleta barev pro letní sezónu je velmi bohatá a navazuje poměrně dost na jarní trendy. Až si půjde vybírat laky na nehty, určitě zakupte několik pastelových odstínů, ty k létu neodmyslitelně patří. Rozhodně byste si měla pořídit i zelený a modrý, tyto dva jsou žhavými tipy pro letošní léto. Doplňte je o bílý a černý lak, černobílé kombinace jsou dalším hitem letní manikúry. A jestli chcete být opravdu originální, nalakujte si nehty na rukou v barvách duhy, každý prst jinou barvou.

Vzory typické pro letošní léto

Naše nehty v létě zcela ovládnou zvířecí vzory – leopardí, tygří, zebří, hadí i strakatý, jako černobílé kravičky na horských loukách. V kurzu zůstávají různé geometrické a grafické vzory, opět klidně na každém nehtu jiný. Pokud jste přece jen romantičtější duše, nechte si na nehtech vytvořit motýlky, slunečnice, palmy, prostě všechno, co evokuje léto. Mě osobně oslovila kombinace pastelové zelené a růžové, z nichž vznikl decentně melounový vzorek.

Francouzská manikúra léto 2020

Speciální pozornost si zaslouží francouzská manikúra. Pokud se bez ní opravdu neobejdete, zkuste alespoň po dobu léta zapomenout na transparentní lak a bílé či růžové obloučky na koncích nehtů. Letošní inovace jsou hned tři – buď použijte barevné jásavé laky, nebo si udělejte “francouzsku” naopak, oblouček směřujte na opačný konec nehtu tak, aby kopíroval kůži, případně zkuste letošní trend “corner french”, kdy kontrastní linku povedete přes jeden či oba růžky nehtu.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *