Jak se obléct na rande

Napsal

Jak se obléct na rande je dilema, které my ženy řešíme už od nepaměti.Rande může být dost stresující samo o sobě, o to těžší může být rozhodování o tom, jak se na schůzku obléknout. Věnujte proto dopředu trochu času přípravám a vyberte si takový outfit, v němž se budete cítit sexy a přitom pohodlně.

První dojmy jsou důležité. Tak, jako si jistě prohlédnete oděv vašeho protějšku, i váš partner jistě zaregistruje, co jste si na schůzku oblékla a jak vám to sluší.

Vyhněte se extrémům

Výrazný make-up nebo příliš vyzývavé oblečení nebude působit tím správným dojmem. Pokuste se jít zlatou střední cestou a zvolte jen lehké líčení. Pokud jde o oděv, snažte se zdůraznit jednu vaši přednost. Pokud máte úzký pas, zvýrazněte jej. Máte dlouhé nohy? Ukažte je. Výraznější poprsí? Nepřehánějte to s výstřihem, ale nesnažte se ho skrývat. Na první schůzku si raději neberte minisukni, ta by mohla působit trochu lacině. Stejně tak si dejte pozor na upnuté nebo průhledné oblečení, které by také mohlo působit dost koketně.

Tip: Pokud se v oblečení cítíte pohodlně, vyzařujete sebevědomí. Naopak, když si obléknete na sebe něco, co obvykle nenosíte, působíte rozpačitě a to vám na sebevědomí nepřidá.

 

Zjistěte si plán schůzky

Oblékání na schůzku bude snazší, když budete vědět, kam se chystáte. Na večeři nebo do kina můžete zvolit outfit romantičtější, na procházku či na výlet zvolte ležérní oblečení a pohodlné boty. Ukažte mu, že jste dokonale připravena zvládnout každou situaci.

Při výběru oblečení se řiďte svým naturelem. Každý chce vypadat na prvním rande co nejlépe, ale neoblékejte se jako někdo jiný. Noste oblečení, které odráží váš osobní styl, zvolte si střih a barvu, které vám lichotí. Nejen, že se budete cítit uvolněněji, ale pro váš protějšek bude snadnější poznat, kdo skutečně jste.

Tip: Zkontrolujte předpověď počasí a pro jistotu si připravte i jinou alternativu oblečení, v níž vám nebude příliš zima nebo naopak horko.

Nepřehánějte to ani se šperky. Výběr několika jednoduchých kusů, které zdůrazní váš outfit, je v pořádku, ale nic se nemá přehánět. Pokud budete ověšená šperky, vašeho milého to nejspíš bude velmi rozptylovat.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *