Jak na silnější a delší řasy

Napsal

Okouzlující sexy pohled zpoza dlouhých a hustých řas – která z nás by to nechtěla? Bohužel většinu z nás příroda podělila jen tím, co máme, tedy slabými a krátkými řasami. Dají se zvýraznit řasenkou, případně použít řasy umělé, když potřebujeme pohled obzvlášť svůdný. Nebo můžete zkusit některou z následujících rad, jak řasy prodloužit a zesílit.

Jestliže vám začaly řasy výrazněji padat, může to být nevyhovující dekorativní kosmetikou nebo odličovacími přípravky. Možná při čištění okolí očí na kůži zbytečně moc tlačíte. To jsou první příčiny, které byste měla vyloučit. Pokud máte ale řídké slabé řasy dlouhodobě, zkuste některé přírodní stimulanty.

Ricinový olej

Ricinový olej je skutečné přírodní sérum na řasy, pomůže vám získat lesklé a objemné řasy, protože stimuluje folikuly a vyživuje řasy. Působí také proti mikroorganismům, které brání růstu. Naneste si podél horních a dolních linií řas ricinový olej bavlněným tampónem po večerním odlíčení a nechte ho působit přes noc. Ráno pak oči opláchněte.

Olivový olej

Také olivový olej je dobře známým přírodním prostředkem pro silnější růst vlasů i řas. Olej obsahuje velké množství vitaminu E a kyselinu olejovou, díky nimž se řasy lépe vyživují a zvyšují objem. Olivový olej navíc umí udržovat řasy tmavé. Ponořte vatovou tyčinku do teplého olivového oleje a naneste jej na řasy tak, jako byste použili řasenku. Nechte působit přes noc, ráno omyjte vodou. Opakujte denně tak dlouho, dokud se nedočkáte požadovaného výsledku.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *