Doplňky: Jak je vybrat a nosit podle rad stylistů?

Napsal

Doplňky často znamenají víc než jen oblečení. Proto pokud chcete vypadat super stylově, je důležité zvolit takové doplňky, které váš outfit vylepší. Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou zvládnout vybrat a nosit doplňky jako profesionální stylistka.

Zaměřte se na příležitost

Pokud usilujete o skutečně módní vzhled, je důležité přizpůsobit oblečení a doplňky dané příležitosti. Pokud se například chystáte na formální událost, pak je nejlepší zvolit minimalistické šperky a jednoduché oblečení. Pokud vše dobře zkombinujete, budete vypadat co nejlépe, aniž byste na sebe zbytečně upozorňovala. Na druhou stranu, jít na večírek nebo koncert je skvělá příležitost předvést svou kreativitu, takže se nebojte experimentovat se zajímavými kousky!

Spojte odvážné a decentní

To je zaručený způsob, jak váš outfit ozvláštnit. Výrazné doplňky existují proto, aby upoutaly pozornost a zdůraznily pozitiva. Neutrální jsou pravým opakem: udržují vše v rovnováze a pod kontrolou. Kromě toho jsou odvážné doplňky a neutrální oblečení dokonalou kombinací, protože vám dávají větší svobodu experimentovat. Například jednoduché modré džíny a bílé tričko vám umožní přidat odvážné kousky, jako jsou barevné výrazné náhrdelníky, či velké brýle.

Konečná úprava

Úprava je klíčovým momentem. Slavná Coco Chanel kdysi řekla: „Než vyjdete z domu, podívejte se do zrcadla a jednu věc si sundejte.“ To znamená, že doplňky nemusí dominovat celému našemu outfitu. Oblečení, které nosíme, by mělo být také nápadné a důležité. Proto pokud nosíte sponu do vlasů, sluneční brýle, mohutné náramky, náhrdelníky a prsteny, je pravděpodobné, že to může být pro oko trochu zahlcující, nemluvě o vašem osobním pohodlí. Odstranění jednoho nebo dvou předmětů může znamenat obrovský rozdíl.

Buďte za každých okolností stylová.

Zdroj foto: freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *