Buďte in i v parném létě

Napsal

Na lBuďte in i v parném létěéto se často těší štíhlé ženy, které mohou na obdiv mužů ukazovat svou krásnou vypracovanou postavu. Výjimkou jsou však ty, jež ví a jsou přesvědčeny o svých nedostatcích. Ženy v létě nosí raději dlouhé tmavé kalhoty, než upozorňovaly na, podle nich, nehezké nohy nebo se vyhýbají krátkým tričkům, aby okolí nepohoršovaly špíčky na bříšku.

A přece. Pokud ženy umí oblečení správně zkombinovat, letní módou dokonale zamaskují problematické partie. Dámské oblečení by mělo zvláště v horkých dnech vyzařovat optimismem, a tak černá nepřipadá v úvahu. Jak se tedy vhodně obléci ve slunečném létě?

Tunika umí divy

Tuniky se často vůbec neřadí mezi nadměrné oděvy. A víte proč? Jejich charakteristický střih padne každému typu postavy. Tunika je dlouhá a navržená tak, aby zamaskovala bujnější proporce. Hodí zvláště pro zakrytí širšího pasu nebo většího bříška. Naopak „véčkový“ výstřih zase zvýrazní poprsí. Netřeba se zmiňovat o volnějším střihu, který zaručeně oceníte v horkých dnech. Takový módní doplněk lze nosit jak do práce, tak i ven na procházku. Je to zkrátka univerzální oblečení.

Vyrazte v halence

Halenka. Klasický druh oblečení, bez kterého se v dřívějších dobách neobešly naše babičky. I v současnosti je halenka žádaným kouskem. Ženám vyhovuje nejen límeček, ale i knoflíčky, zajímavý výstřih či různě dlouhé rukávy. Skvělý efekt vytvoří na halence podélné pruhy, které tělo opticky prodlouží a navíc skryjí nějaký ten faldíček. Zvláštní kouzlo dodá ženám halenka v barvě bílé, modré nebo třeba v tyrkysové. Dojem zeštíhlení vytvoříte i v případě, kdy halenku skombinujete ještě se sukní hladkou na bocích.
Nakonec ke každému outfitu nezapomínejte na správný výběr spodního prádla. I nadměrné podprsenky zvýrazní křivky tak, jak si budete přát. Nebojte se ani experimentování s odvážnějšími barvami. Speciálně navržené nadměrné podprsenky navíc uleví namáhaným zádům a ramenům.

Podle velikosti oblečení se nehodnotí krása ženy. Záleží přeci na tom, co vyzařujete a jak se ve svém těle cítíte. A právě ten správný sebevědomý pocit získáte pouze dobře zvoleným oblečením.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *