Boty, které vám letos v létě nesmí chybět

Napsal

Co byste v životě s nikým nesdíleli? Věk, milence a … boty! Máme tipy z horkého světa módních novinek. Osm trendů, které stojí za to na noze vyzkoušet. Pokud nemáte ráda podpatky, nebo je naopak milujete, najdete si inspiraci pro léto 2012.

donnakaranclearsandals

Plast místo podpatku

Plastové podpatky se vrací do módy. Tentokrát jsou ale z čirého plexiskla, takže ukážou vaši cestu a ještě zvýrazní vaši nohu. Boty obouvejte jen v pěkném počasí (což to letní doufejme bude), a pořiďte si pár s dostatečně velkou platformou. Budete z dálky vypadat jako levitující princezna.

Svažte kotníky

Ale ne k sobě. Tentokrát k botě. Přesné popruhy, které obepnou váš kotník, dokážou noze zajistit stabilitu. Navíc u bot s vysokým podpatkem zdůrazníte linii kotníku. Vybírejte kožené řemínky, nebo ty z měkkého materiálu, abyste se vyvarovala puchýřům.

reedkrakoffwedgesandals

Kov na špici

Ať už lodičky, nebo balerínky, okované špičky letos užijete. Kovová špička uchrání botu před okopáváním, zároveň zdůrazní eleganci každého outfitu. Zajímavých špiček letos uvidíte v obuvi mnoho, vyberte si proto ty chladné a kovové.

yvessaintlaurentmetalpumps

Barvy neonu

Trochu návrat do osmdesátých let, trochu veselé kombinování. Neonové barvy na jaře rozhodně vynosíte. Vybírat můžete ze zelené, žluté i růžové. Vzpomínáte na fosforeskující barvy pastelek z dětství, kterým jste si podtrhovala zajímavé pasáže z knih? Tak přesně tak vybarvěte své botky.

colorblockedshoes

Trocha Afriky v nohou

Možná se do Afriky toto léto nepodíváte, ale rozhodně si kousek Afriky noste při sobě. Třeba na stylových rákosových sandálkách. Africké motivy letos zdobí platformy. Laďte boty s jednobarevným oblečením, aby vzor vynikl.

burberrywedges

Rozkvetlé nárty

Kytky frčely na jaře jako vzor, teď se ale přenesly do třetího rozměru. Plastické kvítka jsou ideální na nártu. Buď vybírejte střízlivé boty s barevnou kytkou, nebo si ozdobte připínacími květinkami své oblíbené lodičky.

jimmychoozebrahair

Bílé mámení

Bílá je letní barva, krásně odráží slunce. Bílé boty letos hrají prim. Pokud se vám tato barva také líbí, vybírejte ale obuv pečlivě. Nejlépe z hadí kůže, která je velmi trvanlivá. V opačném případě byste si radost z nových botek nemusela užívat příliš dlouho.

metallicflatsandals

Na jehlách ještě tenčích než by se zdálo

Chcete být i v létě sexy a elegantní? Vsaďte na tužkové podpatky. Jsou obvykle vyrobeny z tenkého kovu, který nechává zvýraznit zbytek boty. Jen pozor na zapeklité dlažby v historických centrech měst.

metalgoldheelshoe

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *