Miley Cyrus: Nejdřív kariéra, a potom láska

Napsal

Miley Cyrus: Nejdřív kariéra, a potom láskaHerečka Miley Cyrus (17), která je známá především z Disney komedií a seriálů, jako je Hannah Montana, nedávno přiznala, že co se lásky týče, na prvním místě je kariéra a poté vztah. Proč to tak u mladé herečky vlastně je?

17-letá kráska, která se údajně rozešla se svým bývalým přítelem Liamem Hemsworthem, se kterým se dala do kupy v srpnu letošního roku přiznala, že neuvažuje o tom, že by se v nejbližší době usadila, protože je prý až moc ctižádostivá.

„Já rozhodně nechci, aby si lidé mysleli, že se v nejbližší době hodlám vdávat, nebo něco takového. Jsem přílíš zaneprázdněná a navíc, je mi 17, takže je to směšné. A za druhé, mám tolik práce, kterou chci dokončit. Mám toho tolik, že neexistuje možnost, že by se něco takového stalo.“

„Nepotřebuji žádný druh závazku. Nežiju s někým. Bydlím normálně doma s mámou, tátou a celou rodinou.“

Zpěvačka, která nazpívala mnoho úspěšných singlů jako je Climb také odhalila, že se necítí připravená na velký romantický závazek, protože si chce užívat života a nejdříve trochu chybovat.

„Nejsem zasnoubená a nebudu se v brzké době vdávat. Nemusím to dělat, chci si užívat života a dělat dobrou hudbu – muzika je to, co miluji a je to pro mě nejdůležitější. Prostě žiju a učím se, je to to, čím si musí každý projít. Chci jen přijít na to, kdo jsem – a to prostřednictvím chyb a zkušeností.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *