Mel B hledá nové Spice Girls

Napsal

Mel B hledá nové Spice Girls Melanie Brown, která je více známá jako Mel B přemýšlí s moderátorkami hudebního televizního programu VH1 o vysílání reality show, kde bude hledat členky do nové dívčí popové skupiny.
Třicetiletá zpěvačka by si přála sestavit novou kapelu, s níž dosáhne stejného nebo většího úspěchu, jako ona sama s pěticí mladých Spice Girls. „Myslím, že to bude dlouhá práce, ale zato přinese skutečný výsledek,“ záhadně se pochlubila Melanie Brown s tím, že konkrétní informace se lidé dozvědí z médií.

Tuto skvělou šanci bere opravdu vážně. Podle jejího názoru je to příležitost, jak najít nové pěvecké talenty, které budou nabírat své zkušenosti prostřednictvím televizní show.

Vítěznou kariéru už si malují členky britské hudební skupiny The Saturaday. Za kanálem La Manche je posluchači mohou znát jako zpěvačky hitů Wannabe, Become či Spice Up Your Life. „Při našem dosavadním působení jsme postupně nasbíraly už řadu zkušeností a jsme tedy vyzrálé nato, svést rovný boj s konkurencí a případnou popularitou,“ nadšeně řekly mladé zpěvačky jednomu britskému bulvárnímu deníku.
Nechme se tedy překvapit, jestli například tato formace předčí úspěšnost bezkonkurenční dívčí skupiny všech dob Spice Girls, kterou v časech své éry tvořily Emma Bunton, Victoria Beckham, Melanie Brown (Mel B), Melanie Chisholm (Mel C) a také Geri Halliwell.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *