Malé triky pro velké zázraky

Napsal

Malé triky pro velké zázrakyMáte menší bříško, nebo krátké nohy? Toužíte vypadat jako modelka z katalogu na plavky? I když zázraky se dělat nedají, módní průmysl myslí na všechny. Vyberte si správné oblečení nebo doplňky a budete se opět cítit výborně.

Jak na.. delší nohy

Toužíte po nohách, jakými se může pyšnit Adriana Sklenaříková? Podívejme se, co se s tím dá udělat. Vyšší podpatky jsou základ. V případě, že dáváte přednost sukním, vybírejte si střihy nad kolena a punčocháče volte ve stejné nebo světlejší barvě jako jsou vaše boty.

Při kalhotách upravte délku tak, aby zakrývaly celý podpatek. V pase příliš neexperimentujte. Kalhoty s rovným, možná i prodlouženým pásem jsou ideální ..

Jak na.. štíhlejší paže

Cvičit, cvičit. To se řekne, ale zahradní párty je již tento víkend, co teda? Elastické návleky na ramena jsou pro vás ideálním řešením. Mají jen jednu malou chybičku. Jsou nenápadným pomocníkem při oblečení s delším rukávem.

Jak na.. pěkný zadeček

Již zmíněné punčocháče jsou rychlou záchranou. Pro každodenní nošení si vyberte jiné řešení. Padesát dřepů, nebo kvalitní střih? Doporučujeme oboje.
Kalhoty s kapsami vaše křivky zvýrazní, velký důraz je třeba dát i na jejich umístění. Bokové kalhoty s níže kapsami si může dovolit jen opravdu dokonalý zadeček.

Jak na.. ploché bříško

Podobně jako paže, i bříško se dá rafinovaně ukrýt. Díky speciálním punčocháče, které dokonale vytvarují nejen vaše bříško, ale i stehna a zadek.

Během letních horkých dnů jsou takové punčocháče dost nepohodlné. Proto můžete bříško nenápadně ukrýt a přitom volně dýchat i do vzdušného topu, který ma na spodku patent nebo ozdobné stuhy ke stažení přes bedra.

Štíhlý dřík a malá prsa

Možná nemáte dokonalé křivky, zato nemusíte chodit oblečená jako v pytli. Naopak. Klidně si dejte různé doplňky, které odpoutají pozornost.
Například pásek – opticky zeštíhlí váš pás. Jedinou podmínkou je pár dírek navíc.

Nikdy si nezapínejte pásek na poslední dírku, která přímo volá „podívejte se, už se nevejdu do pásku!“

Dalším z často používaných triků je šál. Hedvábný, bavlněný, s třpytkami nebo bez.

Čím zajímavější, tím více na sebe upoutá pozornost. Už vás nemusí trápit malá prsa, nebo široké boky.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *