Lucie Vondráčková se možná bude vdávat

Napsal

Lucie Vondráčková se možná bude vdávatO blížících se vdavkách známé zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové (31) může svědčit fakt, že se před více než měsícem zasnoubila s osmadvacetiletým Tomášem Plekancem, bronzovým hokejistou z letošního mistrovství světa v hokeji, které proběhlo na Slovensku.

Předání snubního prstýnku je o to romantičtější, že jejich vztah trvá od loňského léta. Do podvědomí fanoušků se ale tato informace dostala s několika týdenním zpožděním.

Kanadské zásnuby

I když téměř pohádkové zásnuby proběhly v kanadském Montrealu, kde Tomáš Plekanec hraje v místním klubu na postu útočníka a Lucie Vondráčková za ním přiletěla, aby si trochu odpočinula od každodenních povinností a zároveň pracovala, datum svatby zatím nezveřejnili.
Jak je patrné z bulvárních článků, ani jeden z čerstvých snoubenců se k situaci kolem plánované svatby nechce vyjadřovat. Hokejista sice vdavky médiím potvrdil, ale zatím tají vše, co by mělo po takovém slavnostním úkonu následovat.

Vondráčková našla ideálního chlapa –  třetího Tomáše

Podle všech informací, které se o tomto slavném páru dají zjistit, si Lucie Vondráčková snad konečně našla ideálního muže, po jehož boku by mohla strávit zbytek života.
Před Tomášem Plekancem chodila několik let s hercem Michalem Dlouhým, poté koketovala s rozvedeným fotbalovým obráncem Tomášem Uflaušim a naposledy ji média potkávala ruku v ruce s mladým jihočeským krasobruslařem Tomášem Vernerem.

Tomáš Plekanec se ale do České republiky kvůli své lásce jen tak rychle nevrátí. Podepsal totiž šestiletou smlouvu s klubem Canadiens de Montreal. V jeho hokejové kariéře ho Lucie Vondráčková podporuje. Často za ním totiž jezdí za „velkou louži“ a pokud má Tomáš důležité zápasy, fandí mu z tribuny.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *