Lindsay Lohan slaví 100 dní střízlivosti

Napsal

Lindsay Lohan slaví 100 dní střízlivostiHerečka Lindsay Lohan (24), která se krom filmů, jako je „Vím kdo mě zabil“, „Zpověď královny střední školy“ či „Protivný sprostý holky“, proslavila také díky svému skandálnímu životu plném večírků, drog a alkoholu, oslavila nedávno 100 dní své střízlivosti. A jak bude samotná Lin trávit Vánoce?

Lindsay, jejíž nejnovější film nese název Machete, se v nynější době léčí v rehabilitačním centru Betty Ford v Malibu. Nyní je prý dostatečně zotavená na to, aby se mohla dát dopořádku a jezdit na výlety. Její otec Michael, který se po jejích 24 letech vrátil, svou dceru pochválil za její úspěch.

„Doufám, že jí to vydrží ještě tak deset let,“ řekl.

Lindsay však musí na soudní přikaz Eldena Foxe z Los Angeles pokračovat v rehabilitaci do 3. ledna. Počátkem tohoto měsíce bylo zjištěno, že místo jejího odcestování na Vánoce do New Yorku za svou matku Dinou a rodinou, bude muset Lindsay zůstat v Kalifornii.

„Dina chce, aby se Lindsay vrátila domů na Long Island na Vánoce, ale to nebude moci,“ uvedl zdroj. „Soudce Elden Fox se velmi jasně vyjádřil se svým přáním, aby se Lin léčila až do Nového roku. Lindsay nebude na Vánoce dovoleno opustit stát Kalifornii. Nebral se ohled ani na Den díkůvzdání, takže Vánoce zde také nehrají svou roli. Dina chce, aby jela domů, ale její otec Michael podporuje a doporučuje Lindsay její léčebný tým.“

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *