Líčení ve víru barev

Napsal

Líčení ve víru barevLetošní rok je určitě pro každého z nás plný změn. Máme pro vás žhavé novinky o kterých víme, ale bojíme se je použít, natož se jimi nalíčit. Nechte se proto alespoň jednou v roce unést křiklavými a výraznými barvami, díky kterým budete vypadat prostě trendy!

Rty – výrazně rudé a plné lesku

Pamatujete na doby, kdy se v módních časopisech neobjevoval nikdo jiný, než Marylin Monroe či Christina Aguilera? Tyhle dvě dámy totiž mají něco společného. Milují výrazně rudé rty. Tento svěží retro look si na jedné své přehlídce oblíbil i návrhář jménem Victor & Rolf. Pokud chcete mít stejně tak krásné a svůdné rty, volte výrazně sytou klasicky červenou rtěnku, kterou přemáznete transparentním leskem bez třpytek. Úžasně  tak rozzáříte nejen rty, ale celý obličej. Dejte si ale pozor na jedno nové pravidlo!
Kdysy se takové rty nosily společně s porcelánovou pletí – dnes je tomu ale naopak, protože k těmto rtům bude trendy bronzová tvářička.  Abyste look doladila, přepudrujte líčka tvářenkou ve starorůžovém teplém odstínu růžové se třpytkami.

Rty podruhé – oranžová nebo červená

Měly byste si uvědomit, že pokud chcete svůj look vylepšit díky výrazným barvičkám a odstínům, vaše pleť by měla být, nebo alespoň působit dokonale, proto je první krok nejdůležitější – což je vyčištění pleti a následná péče za pomocí krémů a make-upu.  Výrazné rtěnky jsou sice sexy, ale zároveň dost upozorňují na nedokonalosti pleti, jako jsou vrásky, pupínky, žilky a váčky pod očima.
Máte-li světlou pleť, budou vám slušet studené odstíny  křiklavě růžové, pokryté čirým leskem na rty. Jestli vás příroda obdařila o pihy, či snědší pleť, stylová budete díky zářivě oranžové rtěnce s jemnými třpytkami.

Rty & oči – chladná fuchsiová a zářivá modrá

Jestli vážně patříte mezi ženy, které si rády hrají s barvičkami a nebojí se na sobě zkoušet různé nové trendy, vyzkoušejte i tento náš! Právě zářivá modrá barva, která dokonale zvýrazní vaše oči, působi divoce a sexy. Základem by však měla být jemně opálená pleť. Příjemné vám budou tekuté oční stíny, ty vydrží mnohem déle, než stíny pudrové. Oči doladíte místo klasické černé rtěnky modro-fialovou. Rty ozdobte leskem v odstínu fialové barvy, která bude působit jako sladká poleva.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *