Líčení na rande

Napsal

Zejména mladší dívky často řeší důležitou otázku – jak se nalíčit, aby se partnerovi na prvním rande líbila a udělala tak na něj dobrý dojem. Někdo se drží hesla méně je více, jiný zase chce množstvím naneseného make-upu zakrýt určité nedostatky. Jak je to správně se dozvíte v dnešním článku.

Na čem záleží

Každé dívce se líbí jiný druh líčení a to samé platí i o mužském protějšku. Pokud je váš vyvolený zarputilý sportovec, pak se zajisté nenamalujete jako výstavní obrázek a nepřicupitáte na jehličkových podpatcích. Naopak za mužem, který o sebe rád a dobře pečuje, si nevyjdete jen tak v teniskách a rozhodně nenamalovaná. Jak je vidět, typ člověka výrazně ovlivňuje nejen líčení, ale i volbu oblečení.

Opravdu, méně je více

Pokud si nejste v líčení příliš jistá, nikdy nic nezkazíte tím, že se zkrátka namalujete jednoduše. Nejdříve je důležité pleť pečlivě vyčistit, aby poté nedošlo k případnému zanesení pórů. Žádná žena totiž nestojí o nepříjemné pupínky, které se díky zákonu schválnosti tvoří v tu nejnevhodnější dobu. Pro každou příležitost se určitě hodí lehký make-up, kterým dosáhnete přirozeného vzhledu pleti. Efektu zdravé pokožky dosáhnete také lehkým krémem. Vyberte si takový, který pokožka rychle vstřebá a pleť pak zůstane svěží a zároveň suchá. Výhodou takového krému je i fakt, že líčení na obličeji dlouho vydrží. Celkový vzhled vylepší, když odstín pleti sladíte i s barvou oblečení, například make-up s outfitem. Člověk nemusí být odborník, aby poznal, jak to ženě sluší.

Na co se připravit

Jak se říká, každý den není posvícení. Pokud plánujete první rande v přírodě či někde venku, pak se připravte i na nepřízeň počasí, která by výsledek mohla významně narušit. Líčení musíte přizpůsobit jak nadměrnému teplu, tak i jakémukoliv dešti. Sluneční paprsky mohou způsobit, že se váš make-up může začít nepříjemně roztékat. Při deště zase může dojít ke smytí řasenky, stínů, popřípadě make-upu. Jestliže zvolíte přiměřené a lehounké líčení, nic podobného vás nemůže potkat. Na druhou stranu je také dobré ukázat partnerovi i vaši přírodní stránku. Nebude totiž chodit s malovaným obrázkem, ale s krásnou ženou.

Závěrem lze říci asi toto. Podle charakteru partnera zkuste vycítit, jak byste se mu asi líbila. Důležité je pamatovat i na to, že žena je krásná především svou přirozeností.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *