Léto jedině s make-upem

Napsal

Ženy s příchodem léta řeší nejednu kosmetickou otázku. Jednou z nich je určitě koupání versus make-up versus sluníčko. Jak tedy dosáhnou toho, abychom byly atraktivní a krásné i během letního plavání či relaxace při opalování?

Odolná kosmetika

Pokud v současné době vyrazíte do drogérie nebo specializované kosmetické prodejny, určitě narazíte na spoustu výrobků, které nabízí spolehlivou ochranu proti slunečnímu záření a vodě. Voděodolná kosmetika vám sice provětrá peněženku, ale za celodenní krásu a letní radovánky to určitě stojí.

Permanentní make-up

Permanentní make-up se hodí pro ženy, které nechtějí práci s tímto kosmetickým prostředkem věnovat příliš času, ale zároveň chtějí mít části obličeje stále zvýrazněné. Jde pouze o podtržení dokonalostí vašeho vzhledu. Není to ani plastická operace. Je to metoda, která se v poslední době stává čím dál více oblíbenější.

Jak se tato metoda provádí

Odborníci zájemkyním o toto zkrášlení vpraví do horních vrstev pokožky obličeje přírodní barviva. Ta mají za úkol zvýraznit či domodelovat právě ty partie, které stojí za upozornění a vyzdvihnutí a které právě tvoří její ženský půvab. Permanentní make-up mnohdy dokáže srovnat i nepatrné asymetrie či nedokonalosti obličeje. Na druhou stranu tato metoda nefunguje celý život, ale pouze jeden až tři roky. Poté máte možnost si make-up opět nechat obnovit. Ženy často vyžadují vylepšení kontury rtů, horní i dolní oční linky a obočí.

U této metody oceníte zejména to, že vám významně usnadní práci a hlavně drahocenný čas. Výhodou také je, že ihned po probuzení vypadáte jako člověk, působíte přirozeně a navíc se nemusíte lekat té postavy v zrcadle, která vám až nápadně někoho připomíná.

Na druhou stranu to ale neznamená, že by vám permanentní make-up nahrazoval klasické líčení. Budete-li chtít vypadat ještě o něco přitažlivěji a výrazněji, např. do společnosti či na firemní večírek, nic vám nebrání, abyste se nalíčila tak, jak jste zvyklá, popřípadě vyzkoušela nějaký nový experiment. Permanentní make-up vás v tom jenom podpoří.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *