Kousky, které nemají ve vašem šatníku co dělat!

Napsal

S blížící se zimou, která tu bude co nevidět, byste se měli podívat do svého šatníku a vyřadit z něho kousky, které tam rozhodně nemají co dělat. Kdy jindy si udělat pořádek ve skříni, nežli právě teď, kdy se nám prodlužují večery a vy stejně nevíte, jak naložit s volným časem.

Možná se i ve vaší šatní skříni nachází kousky, které sice nenosíte, ale stejně je tam stále skladujete. Není třeba se hned červenat studem, protože to tak dělá většina žen. Teď je ale ten správný čas, abyste tyhle kousky jednou provždy vyřadili a udělali místo novým věcem, které si s nástupem studeného zimního období pořídíte.

Co byste měli vyřadit z šatníku?

Společně se teď podíváme na kousky, které do vašeho šatníku nepatří. A připomínáme, že musíte být nekompromisní! Nostalgické vzpomínky zde nemají co dělat. Připraveni? Tak jdeme na to!

  • Ups, srazilo se v pračce!

    Určitě se to někdy stalo i vám. Zkrátka jste si spletli program nebo do prádla na praní zamíchali něco, co se mělo prát v ruce nebo na nižší teplotu. A problém byl rázem na světě, vaše oblíbené tričko, halenka, sukně nebo cokoli jiného, co jste tak rádi nosili bylo nenávratně zničené. I přesto, že vám bylo jasné, že tohle už na sebe v životě neobléknete, jste daný kousek uložili zpátky do skříně. Každopádně teď je na čase tyhle sražené kousky vyhodit a jednoduše na ně zapomenout.

  • Koupila jsem si menší!

    Snad každá žena si někdy koupila o číslo menší oblečení. Prostě jste si vyhlídli nádherné koktejlky, úžasné džíny, super sukni nebo slušivou blůzku a už jste viděli sami sebe, jak v nich na sebe strháváte veškerou pozornost. A jelikož už byly na stojanu úplně poslední a třeba ještě ve slevě, tak jste po nich rychle hrábli a ani si je nezkoušeli. Doma jste pak zjistili, že vám prostě nejsou. Ani kdybyste se na hlavu stavěli, tak se do nich nenacpete. A víte co?  Pokud je ve skříni schováváte, pak je to úplně zbytečné. Pryč s nimi!

  • Bohužel se to nevypralo!

    Polijete si oblíbenou halenku červeným vínem, kamarádka na vás vychrstne kafe, umažete si límeček blůzky od nesmyvatelné rtěnky. Těch nehod by samozřejmě mohlo být mnohem více a každá z nás s nimi má zkušenost. V takových chvílích doufáte, že se to vypere. Když daný kousek ale vytáhnete z pračky, dostaví se zklamání: flek zůstal. I přesto se ale oblečení nevzdáte a budete doufat dál, že to pustí třeba po druhém, třetím nebo čtvrtém praní. Ale notak, kašlete na to a tyhle kousky okamžitě vyhoďte.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *