Kompletní bazénový set za skvělou cenu

Zimě už odzvonilo! Jaro je tu, a to znamená jediné – blíží se období teplého počasí, venkovních aktivit a postupně také koupání v bazénu. Nesnášíte tlačenice na veřejných koupalištích? Co to tenhle rok úplně vynechat a užívat si radovánky ve vodě v soukromí vaší zahrady? Bazénové sety Rentmil www.rentmil.cz jsou skvělou komplexní volbou pro každého, kdo si chce vychutnat letní pohodu bez stresu a cizích lidí.

zastřešení

Šetřete čas i peníze

Pokud se chcete koupat ještě letos, je načase vybrat si bazén podle vašich představ. Společnost Rentmil nabízí výhradně plastové bazény, jejichž výhodou je především to, že jsou cenově dostupné a dají se vyrobit v mnoha provedeních přesně tak, aby ideálně zapadly do prostor vaší zahrady. Nejvýhodnější je vybrat si celý plastový bazénový set se zastřešením, který v sobě spojuje všechny zásadní bazénové prvky pro pohodlné užívání. Stavba bazénu navíc není ani administrativně náročná. Na stavební úřadě stačí odevzdat ohlášení o stavbě bazénu.

Co bazénový set obsahuje?

Základem je samozřejmě bazénový skelet s masivním vnějším vyztužením, dále také vstupní schodiště do bazénu, které je opatřeno protiskluzovým materiálem, a samozřejmě rovněž ukončení hrany bazénu. Součástí je skimmer, recirkulační tryska, kvalitní písková filtrace, ventily, trubky, instalace a v některých případech i doprava. Bazénový set obsahuje základní bazénové zastřešení, které je u moderních bazénů nutností.

Co si můžete doobjednat?

Bazénový set je samozřejmě možné doplnit o řadu dalších prvků podle vašich přání a požadavků. Vhodné je dokoupit například osvětlení, tepelné čerpadlo nebo třeba protiproud. To už necháme zcela na vás a na vašich potřebách. Ideální je se o výběru bazénu a jeho součástí pobavit s odborníkem, který vám na základě svých zkušeností může nejlépe poradit.

Zdroj obrázku: rentmil.cz

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *