Užijte si skvělou rodinnou dovolenou na Slovensku. Liptov si zamilujete

Napsal

Národní park Nízké Tatry patří k těm nejkrásnějším místům na Slovensku. Tohle místo láká na nádhernou přírodu, malebnou krajinu a teď v zimě i na skvělé zimní radovánky. Pokud přemýšlíte, kam se letos vydáte na zimní dovolenou, tohle místo si zamilujete.

Ubytování na Liptově

Ubytování na Liptově

Lyžování v Jasné

Lyžování v Nízkých Tatrách, to znamená zapomenutelný a jedinečný zážitek. Ubytovat se můžete přímo kousek od sjezdovek, přesně tohle nabízí hotel Liptov. Jasná v Nízkých Tatrách je největší lyžařská aréna, která nabízí ty nejlepší lyžařské podmínky pro všechny zimní sporty na Slovensku. Středisko nabízí celkem 46 kilometrů vždy perfektně upravených sjezdovek všech obtížností. Vhodné tak jsou jak pro začátečníky, malé děti, tak i pro zkušenější i pokročilé lyžaře.

Vyrazte do jeskyní

Když vás náhodou omrzí lyžování je tu možnost i jiného vyžití. Demanovské jeskyně jsou známé u nás, i v zahraničí a nabízí bohatou krosovou výzdobu, říční modelované chodby, stropní koryta i tajuplný a doslova kouzelný podzemní tok Demanovky. Pro návštěvníky je otevřeno několik prohlídkových okruhů. Na prohlídku tak mohou vyrazit i děti. V severní části jeskyní je ledová jeskyně, která vás nadchne svou mrazivou a jedinečnou krásou.

Prostor pro relaxaci

Apartmány Liptov kromě aktivního sportovního vyžití nabízejí i možnost pořádně se zrelaxovat a nechat ulevit vašim smyslům. Pro děti je zase k dispozici Tatrapolis, ve kterém najdete zábavu pro celou rodinu. Návštěvu si ale nejvíce užijí děti, protože Tatrapolis je svět plný zábavy, miniatur a děti se mají možnost také přiučit něco o historii nebo zeměpisu. Vedle toho je k dispozici i aquapark plný těch nejlepších vodních atrakcí pro všechny věkové kategorie.

Objevte svět úžasný plný zábavy i odpočinku, kde všechno najdete pohromadě na jednom místě.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *