Také muži rádi podlehnou módním trendům. Ukazují to moderní džíny a trička

Napsal

Není větší klasiky v pánském šatníku, než je casual tričko a džíny. Tato kombinace je stálicí ležérních outfitů každého muže. Nové módní trendy přitom i v této oblasti přinášejí stále něco zajímavého, co určitě stojí za pozornost. Jsou to nové styly i nové střihy, které mohou lichotit i postavě vašeho partnera. Zkuste pro něj najít inspiraci třeba právě v našem článku.

Pánské tričko

Pánské tričko

Módní džíny? Skinny a roztrhané

Každý dnes ví, co jsou to skinny džíny. Tato móda dodnes patří především ženám, ale nově proniká také do šatníku mladých moderních mužů. Také ti si oblíbili džíny přiléhavého střihu, které jsou dnes tolik populární. Pokud přidáte obnošený roztrhaný vzhled, jsou pak velmi stylovým trendy kouskem. Každý muž by však měl volit takové pánské džíny, které vypadají dobře na jeho postavě. Pokud pro to váš partner nemá patřičné oko, určitě mu ráda pomůžete! Obecně platí, že příliš hubená postava a skinny džíny nepůsobí příliš mužně. Pokud si však vás partner neodpustí pravidelnou návštěvu fitka, mohou naopak vypadat zatraceně sexy. Vždy je zde však nabídka celé škály moderních zúžených střihů, které nemusí být tolik přiléhavé, ale stále budou velmi stylové.

Také klasika v podobě trička může mít styl

Ke každému casual outfitu nepochybně patří také zmiňované triko. Těch má váš partner jistě v zásobě hned několik, spíše několik desítek. Jejich výhodou je, že je lze kombinovat prakticky při jakékoliv příležitosti, lze si je obléci jako lehký svršek na léto nebo pod mikinu, svetr či bundu. Velmi mladistvý vzhled zajistí trička:

  • S aplikovanými potisky
  • V pestrých barvách

Zkuste svého partnera oprostit od šedé a nechte jej trochu vyniknout v davu v pestrobarevném tričku s abstraktními vzory. Uvidíte, že mu to bude opravdu slušet! Také zde jsou trendem pánská trička preferující moderní přiléhavé slim fit střihy, přičemž pasé nejsou ani trička bez rukávu, takzvaná tílka. Klíčem k úspěchu je vždy nápaditý design.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *