Stylová kuchyňská linka v trendy designu musí myslet na detaily

Napsal

Pokud si zařizujete nový dům či byt, určitě zjišťujete, že na trhu se nachází obrovské množství výrobků, ve kterých je velmi obtížná orientace. Platí to nepochybně také o vybavení kuchyně. Většina lidí si chce vybavit interiér v moderním stylu, avšak moderní prvky je potřeba umět sladit do jednoho celku, z kterého pak vznikne vaše kuchyně snů.

Kuchyňská linka

Kuchyňská linka

Design, který vaší kuchyni sedne

Typickým příkladem prvku, který musí do vaší kuchyně dokonale pasovat, je vodovodní baterie. Ty samozřejmě existují v mnoha variantách, jak co do montáže, tak z pohledu designu. Typická montáž je ze stěny, mnohem oblíbenější jsou dnes ale designové dřezové baterie se stojánkovou montáží do otvoru ve dřezu. Vybírat si samozřejmě můžete také z mnoha povrchových úprav. Lze zvolit klasiku s pochromovaným vzhledem, matné provedení nebo barevné ladění, které odpovídá barvě vašeho granitového dřezu. Právě granitové dřezy se dnes objevují v kuchyních stále častěji.

Praktická stránka a další využití vodovodních baterií

Při výběru vhodné dřezové baterie nezapomeňte také na praktickou stránku. Patří sem třeba skutečnost, abyste měli pod baterií dostatek místa k omývání větších předmětů. Většina lidí sice dnes používá myčku, tak stačí i menší dřez, ale pokud budete mít baterii ve dřezu příliš nízko, přidělá vám to zbytečně vrásky na čele. Existují přitom také baterie, kde si můžete nastavit směr proudění vody pomocí trysky. Specialitou pak jsou baterie se zabudovanou sprchou. Stylové vodovodní baterie lze samozřejmě pořídit nejen pro dřez. Hlavně e-shopy dnes mají velmi zajímavou nabídku pro: 

  • Vanové baterie
  • Sprchové baterie
  • Umyvadlové baterie

Kompletně si tak vybavit stylovými a funkčními doplňky můžete také koupelnu. Zde se vám můžou hodit také bidetové baterie, nebo pro speciální použití rovněž termostatické baterie. Všechny druhy jsou dnes dostupné v moderních designech, které padnou do libovolně navrženého interiéru.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *