Smartherbs – Kuchyňská zahrádka snadno a rychle

Napsal

Chladné deštivé počasí máme nyní častěji, než bychom si přáli. S tím přichází ruku v ruce i častá onemocnění důsledkem oslabené imunity. Za ideální možnost, jak si udržet pevné zdraví, vitalitu a posílit imunitní systém se považují přírodní pomocníci.

Jenže kde vzít čerstvé bylinky a saláty, které dodají tělu potřebné živiny a navíc umí bojovat s různým onemocněním? Mít lahodný, čerstvý, krásně zelený salát i v zimním období nemusí být jen sen. Vůbec teď nemáme na mysli ovadlé listy v prodejně se zeleninou. Sehnat čerstvé lístky máty, jež jsou výborným prostředkem na nemoci z nachlazení, by bylo obtížné. Obklopit se zelení můžete i v pohodlí domova díky smartherbs.cz Pěstování bylinek nemusí představovat složitý proces ani pro začátečníky. Kuchyňská zahrádka Plantui6 umožní pěstovat bylinky, šťavnaté listy salátu i jedlé květy. O co vůbec jde a proč si jí pořizovat si vysvětlíme v dnešním článku.

screen-smartherbs-plantui

Ve zdravém těle zdravý duch

Všichni ti, kterým není lhostejné zdraví své a rodiny se snaží žít podle zásad zdravého životního stylu. Ten se zakládá na několika snadných principech vycházejících z přirozených požadavků člověka. Tím je dostatek spánku, pohybu, pitný režim, psychická pohoda, zdravé stravování, duševní potrava a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co člověk vnímá za správné a přirozené. Největší důraz se však klade na vyvážený příjem potravy, protože je to pro člověka něco, jako palivo. Bez toho aniž bychom tělo dostatečně zásobili živinami, nemůžeme fungovat.

Smartherbs do každé domácnosti

Pravděpodobně jste si již sami stihli všimnout, že během léta, kdy máme dostatek sluníčka a čerstvých potravin jsme vitálnější. Během zimy naopak unavení a mnohdy i často nemocní. Naštěstí existuje skvělé řešení, jak si i během zimy pochutnat na čerstvých zahradních výpěstcích. Smartherbs.cz představuje nenáročného pomocníka, který je vždy zelený, příjemně voní a s jeho údržbou nemáte žádnou starost. Pouze složíte dohromady, nalijete vodu podle návodu, vyberete si 6 rostlinek a vhodné místo, kam jej umístíte. Kuchyňskou zahrádku smartherbs.cz lez užívat bez zbytečného nepořádku a rejpání se v hlíně. Takto snadným krokem obohatíte váš jídelníček.

Stop nemocem

Bylinky, jedlé květy i saláty jsou svěží, příjemně voní a dodají každému interiéru správnou atmosféru. Mimo to jsou však velmi užitečné. Odjakživa je známo, že bylinky mají úžasné vlastnosti pro lidské tělo. Jednak výtečně chutnají, a pak mají pozitivní vlastnosti na psychické i fyzické zdraví člověka. Oslovila-li vás možnost pěstovat z pohodlí domova ve své kuchyňské zahrádce bylinky, zjistěte více o Plantui v následujících řádcích.

Inteligentní systém Plantui

Jedná se o hydroponickou interiérovou zahrádku, která umožňuje mít vždy po ruce čerstvé, voňavé, šťavnaté listy. Potřebujete pouze klidné místo v kuchyni bez výrazných teplotních výkyvů. Podle návodu sestavíte, připravíte a pak necháte už jen pracovat chytrý systém. Nepotřebujete motyčku, rýč, hnojivo ani gumové rukavice. Minerály a živiny si rostlinky čerpají z roztoku, který je součástí balení.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *