Rolety do střešních oken a markýzy vám pomohou vyzrát na ostré slunce

Napsal

Sluníčko sice máme všichni rádi, ale ne vždy musí být přímé a ostré. V tomto ohledu nám velice pomohou stínící systémy, a to jak pro střešní okna, tak pro naši terasu či balkón. V obou případech totiž slunce svítí seshora, a tak není od věci jej trochu odstínit. Střešní okna navíc při vysokém průniku slunečních paprsků mohou zvyšovat už tak obecně vyšší teploty v podkrovních prostorách. Na terasách či balkóně si zase zajistíme díky markýze chládek a pohodlí.

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken

Zpříjemněte si prostředí v podkroví

Pokud jde o rolety, tak existuje řada výrobků, které jsou uzpůsobeny přímo pro konkrétní druhy střešních oken. Rolety pro střešní okna můžete mít, ale vyrobeny také na míru. To oceníte v případě, kdy nenajdete na trhu variantu, která pasuje přesně na vaše okno. Roleta ale nemusí plnit pouze svou funkční stránku, která je samozřejmě nejdůležitější, ale může být také zajímavým designovým doplňkem interiéru. Jednoduše si můžete vybírat třeba mezi:

  • Jednobarevnými látkami
  • Vzorovanými látkami
  • Zatemňujícími látkami

Pokud máte rádi jednoduchý a čistý design, určitě vás osloví barevné látky, pokud chcete naopak interiér trochu oživit, určitě se vám hodí látky vzorované. Rozšíření funkční úlohy rolet poskytnou zase zcela zatemňující látky. Rolety jsou vyráběny v pevných hliníkových konstrukcích, takže nehrozí, že se vám nějakým způsobem budou kroutit. Vysoká kvalita je zárukou dlouhé životnosti.

Řešení pro terasu či balkón

Asi každý zná klasickou markýzu, kterou můžeme chránit před sluncem také naši terasu. V současnosti není problém zakoupit levné markýzy, které jsou v různých provedeních. Mohou být nejen na terasu, ale třeba také na balkón, pro který disponují speciálním uchycením. Jejich charakteristikou je nejen vysoká funkčnost, ale také estetický vzhled. Ať už na balkóně nebo na terase, dejte díky markýze navždy sbohem nepohodlí.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *