Připravte svůj byt na léto

Napsal

Začíná jaro, a sluníčko se do našich domovů, ale také na pracoviště, začíná dostávat čím dál tím víc. Je na čase pořídit si krásná stínítka ve formě rolet. Na trhu je mnoho roletových možností, jak se chránit před slunečními paprsky, a zároveň jimi zvelebit místnost.

Rolety

Rolety

Každý si vybere ty pravé rolety

Pokud zvažujete koupí rolet, nejprve zjistěte, jaké máte možnosti výběru:

  • Řetízkové rolety – látkové rolety, které pomocí řetízku posouváte.
  • Pružinové rolety – pružina zajišťuje posouvání rolet do jakékoliv polohy.
  • Motorické rolety – jsou velmi jednoduché na ovládání.
  • Bambusové rolety – přírodní rolety.
  • Rolety den a noc – střídají se ve dvou módech. Polo stínící a plně stínící.
  • Venkovní rolety

Novinkou na trhu jsou rolety Plissé

Kvalitní rolety jsou například Plissé rolety Easy Click. Vyrábějí se na míru, proto si je můžete dát na jakékoliv okno. Od klasických rozměrů, přes velké okna, až po stropní. Plissé rolety jsou velmi elegantní stínidla, které se vyznačují také velmi jednoduchou instalací. Objednat si je můžete v široké paletě barev, bavlněných látek, a mohou být mírně stínící, ale také úplně zatemňovací.

Sítě proti hmyzu ocení nejen maminky malých dětí

Sítě proti hmyzu si nenechávají instalovat pouze rodiče čerstvě narozených dětí, aby škůdci a nechtění broučci nerušili spánek jejich ratolestí, ale už skoro všichni. Ochrání váš byt před hmyzem, a večer klidně můžete nechat svítit světlo, a přitom mít otevřené okno. Sítě se dají koupit nejenom do oken, ale také například do balkónových dveří. Zde oceníte, že jsou sítě samozavírací.

Připravte se na léto už nyní. V jarních a letních měsících oceníte výhody rolet, které vás ochrání před sluncem. Sítě proti hmyzu vám pro změnu zaručí, že si budete moct otevřít okno bez toho, abyste se museli bát nechtěného hmyzu, vos či včel.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *