Postava bohyně díky kalhotkám!

Napsal

Dámské kalhotky jsou neustále zmiňovanou součástí výsledního outfitu, které ale mnoho žen stále přehlíží a neklade na ně důraz. Pokud jde o kalhotky, většině žen jejich výběru nepřikládá velkou váhu a pak se cítí nepohodlně ve své kůži a také výsledný outfit nevypadá tak skvěle, jak bylo zamýšleno. Zdá se to jednoduché, vybrat vhodné kalhotky, odhadnout kromě velikosti taky střih a spokojeně odejít domů s pocitem dobrého nákupu a ušetřeného času. A doma přichází to zklamání – střih nesedí tak dobře, jak by měl, velikost není vhodná… Vždyť to znáte. Vybrat kvalitní dámské kalhotky je větší věda jako koupit muži boxerky, může se zdát. Ale opravdu nemusí! Stačí ovládat několik praktických tipů a rad, které vám pomohou si nakoupit přesně podle vašich rozměrů a vašeho vkusu, abyste doma nemusela chytat za hlavu, že jste si vybrali špatnou velikost nebo vaše kalhotky nejsou očím lahodící. Tanga, strings, boxerky nebo klasické bavlněné kalhotky? Můžete si vybrat jakýkoliv střih, je to jen na vás. Pokud správně odhadnete velikost, můžete střihy volně střídat, zkoušet materiály… Svět, kde kralují dámské kalhotky, není jen černý a bílý. Figuruje v různých odstínech šedé.

Kalhotky
Kalhotky

Jak si vybrat správný střih, abyste cítila jako bohyně?

Začneme oblíbeným střihem – brazilky. Upřímně, která žena je spokojená se svým zadkem? I ženy, o kterých byste řekli, že mají postavu bohyně, kde nemají zdánlivě nic vylepšovat, preferují právě tento střih. Jeho trik spočívá v tom, že vyzdvihuje přednosti a maskuje nedostatky a krásně zadeček vykrojí. Opticky ho zmenší a přidá mu přitažlivý, kulatý tvar. Splněný sen o svůdném zadečku může být váš – zkuste brazilky!

Bavlna – bavlněné kalhotky, bavlněné boxerky… tato velmi univerzální a prodyšná látka je skutečným kamarádem do deště. Pomůže i během lepších a horších dnů. Bavlna je látka, která neškrtí, netahá, poskytuje pohodlí a klasické střihy bavlněných kalhotek zalichotí vaší postavě a poskytnou náležitý komfort. S klasickým střihem bavlněných kalhotek opravdu nešlápnete vedle.

Pokud chcete být svůdná, sexy a chcete si přidat na atraktivitě počínaje pod šaty, zkuste krajkové svůdné kalhotky. Vykrojené, odhalí váš zadeček tak akorát a dodají vám potřebné sebevědomí.

Boxerky – to je kus spodního prádla, který patří i dámám. Jejich střih je totožný s těmi pánskými, s rozdílem že motivy jsou živější. Poskytují pohodlí a velmi zajímavě tvarují postavu.

Materiál – jaký je nejvhodnější?

Jak jsme zmínili výše, nejuniverzálnější látkou je bavlna. Pokud máte chuť na něco nového, vyzkoušejte lycru. Tato speciální látka velmi rychle uschne, tak vás podrží v jakémkoliv období vašeho života, rychle se pere a je mimořádně elastická a pohodlná na nošení. Pak krajka – když chcete být svůdná a sexy, neexistuje vhodnější látka, která by vaši atraktivitu podtrhla ještě více.

Všechny typy kalhotek si můžete vybrat i v bezešvé variantě, která je mimořádně pohodlná, dobře padnoucí a pod šaty skoro neviditelná.

Ať si vyberete jakkoli, milé dámy, důležité je, abyste se cítili pohodlně, a tam začíná vaše unikátní přitažlivost, kterou určitě oslovíte. Na ulici, doma nebo v ložnici partnera – je to jen na vás, jak okouzlíte. Jedno je jisté – budete přitažlivá.

Zdroj fotografie: Woman lying on bed na Picspree

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *