Perfektní společenský účes podtrhne celkový vzhled!

Napsal

Plesová sezóna se blíží mílovými kroky. Již za několik dní odstartují první společenské akce, kterých se většina z nás již nemůže dočkat. Možná i vy patříte k milovníkům kulturních událostí a necháte si ujít příležitost, vyrazit si do společnosti. Ať už se chystáte na maturitní ples, firemní večírek, zakončení věnečkové sezóny nebo vás čeká jiná společensky založená akce, určitě i vy chcete vypadat dobře. Pamatujte, že kdo chce udělat ten nejlepší dojem nebo se dokonce stát středobodem pozornosti, ten musí myslet na vhodnou kombinaci účesu, šatů, bot i doplňků.

se5

Perfektní účes přiláká pozornost

Každému plesu předchází náročné přípravy, kdy si zvláště ženy dávají záležet na výběru společenských šatů a doplňků, které k sobě musí harmonicky ladit. Plesy ale nejsou pouhou přehlídkou večerní róby, kdy můžeme vidět decentní i naopak výrazné modely, ale důležitou roli hraje i správně zvolený účes, který by měl se zvolenou róbou vytvářet na pohled přitažlivý celek. Zatímco si některé ženy a dívky dokážou zručnými prsty vykouzlit dokonalý účes svépomocí, pro jiné je podobná snaha naprosto zbytečná. Jestliže ani vy na perfektní plesový účes nestačíte, svěřte se do rukou kadeřnictví v Praze, kde o vás bude náramně postaráno.

Nechte si poradit a doporučit

Zkušený tým kadeřníků pracujících v kadeřnictví Praha 5 je připravený splnit všechna vaše přání a případně vám i poradit s volbou vhodného účesu. Nemáte-li v hlavě jasnou představu o podobě  perfektního účesu, rozhodně se nebojte požádat o doporučení . Šikovné kadeřnice dokážou najít originální look pro každou z vás a nezáleží ani na délce vašich vlasů. Hotová kouzla se dají provádět jak s dlouhými, tak i s krátkými vlasy. I vy můžete s kadeřnictví v Praze odejít jako královna, která na sebe na dané společenské akci strhne veškerou pozornost.

img_8155

Kadeřnický tým, který svému řemeslu rozumí

Možná je pro vás blížící se společenská událost velice důležitá a o to více si dáváte záležet na tom, aby celá vaše příprava byla skutečně perfektní. To je o další důvod navíc, proč ses volbou tak důležitého prvku, jako je účes, poradit se zkušeným týmem, který svému řemeslu opravdu rozumí. Kadeřnice jsou školeny předními francouzskými kadeřníky, od kterých získávají bohaté zkušenosti i cenné rady, díky kterým vám následně mohou dopřát tu nejlepší péči. Pod jejich rukama tak vznikají krásné plesové účesy přizpůsobené dané události či konkrétnímu zákazníkovi. Ať už toužíte po elegantním a honosném účesu nebo chcete něco méně formálního, tady si rozhodně dokážete přijít na své. Nechte si učesat účes přímo na míru a staňte se nejzářivější hvězdou večera!

Zdroj fotek: HFpoint.cz

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *