Obývací pokoj v duchu minimalismu: Nic složitého

Napsal

Vybavení obývacího pokoje je pro mnohé z nás velmi důležité. Vždyť právě tato místnost se stává jakousi výkladní skříní kteréhokoli interiéru. Doby, kdy musel být přeplněný různými věcmi, jsou již dnes naštěstí dávno pryč. Stačí si tuto místnost zařídit v duchu minimalismu. Opravdu vůbec nic složitého. Jaké vybavení tedy do obývacího pokoje takovéhoto charakteru volit? To vám prozradíme v následujících řádcích. Zařizovacích předmětů může být opravdu minimum.

Obývací pokoj

Vkusná sedací souprava

Ta by měla být jakýmsi základem obývacího pokoje. Volit je možné nejrůznější modely, které dokážou zcela jistě zaujmout a jsou maximálně pohodlné. Tvar sedací soupravy se vyplatí vybírat podle plochy konkrétního obývacího pokoje. U větších místností vsaďte na klasickou prostorovou sedačku doplněnou o několik křesel či taburetů. U menších obývacích pokojů není od věci volit spíše modely rohové ve tvaru písmene L. Tyto sedací soupravy jsou maximálně prostorově úsporné a elegantní. Navíc je lze sehnat za rozumné ceny. Stačí k tomu slevové kupóny Moebelix.

Postačí jen police a konferenční stolek

Nábytku do obývacího pokoje nebudete potřebovat nijak velké množství. Vystačíte si pouze s několika policemi a konferenčním stolkem. Police se hodí nejvíce do míst, kde se nachází televize. Položit na některou z nich můžete pohodlně dálkový ovladač. Jinak ale mohou být malé poličky prakticky všude po celém obývacím pokoji. Volba místa je ryze na vás.

Větší televize

Bez obrazovky televize se v obývacím pokoji současnosti pravděpodobně neobejdete. Stačí, když televizi pověsíte na držák, který si zakoupíte kdekoli online. Nemusí být nijak drahý, slevové kupóny 4home vám pomohou ušetřit, a to značně. Určitě je třeba si rozmyslet, jaká bude úhlopříčka obrazovky. Volit ji budete podle vzdálenosti, z níž budete jednotlivé pořady sledovat.

Zdroj obrázku:
Interior Design / Shutterstock.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *