Nové vchodové dveře a garážová vrata utváří charakter budovy

Napsal

Součástí domů, ale také různých průmyslových oblastí jsou garážová vrata, která dotvářejí celkový charakter budovy. Vyberte si vrata, která budou pěkným doplňkem. Nezapomeňte také na vchodové dveře, které by měly být bezpečnostní.

Garážová vrata

Garážová vrata

Vyberte si garážová vrata správně

Nejsou vrata, jako vrata. Vybrat garážové vrata nemusí být jednoduché. Některá se hodí do domácností, jiná do firem, nebo velkých průmyslových budov.

  • Privátní vrata – vhodné pro soukromé stání. Mohou se prodávat také na dvojgaráže. Bývají sekční, posuvná do boku, křídlová, rolovací nebo výklopná.
  • Fasádní vrata – jejich charakteristika spočívá v tom, že vypadají stejně, jako okolní stěny budovy.
  • Průmyslová vrata

Průmyslová vrata se vyrábějí na míru

Průmyslová vrata jsou vhodná například ve výrobních halách, skladech nebo autoservisech. Je zde počítáno s vysokou frekvencí pohybu, a proto musí být v prvé řadě kvalitní.  Také tato vrata mají několik možných provedení. Například se jedná o sekční, skládací, rolovací nebo rychloběžná PVC. Průmyslová vrata se vyrábějí zákazníkům přímo na míru. Nelze je tudíž objednat jako kusové zboží.

Dveře volte jen bezpečnostní

Pokud máte v domě či jiném objektu obyčejné dveře a bojíte se případné nechtěné návštěvy, pořiďte si nové bezpečnostní dveře. Odolají bez problému zlodějům a ochrání majetek i vyšší hodnoty. Tyto dveře mají zvýšený počet bodů ochrany po celém obvodu a splňují svůj účel. Dají se použít na vaše staré zárubně, a jsou pokryty laminátovou fólií. S pořízením takových dveří byste si měli pořídit také bezpečnostní zámek a panoramatické kukátko.

Pokud přemýšlíte, jaký typ dveří nebo garážových vrat je pro vás tou nejlepší variantou, obraťte se na výrobce, kteří vám rádi poradí. S jejich pomocí si jistě dobře a kvalitně vyberete.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *