Nakupování? Radost a zábava!

Napsal

V dnešním světě je všechno jinak, než tomu bývalo za dob našich babiček. Ty chodily za nákupem s taškou nebo ještě lépe s dvoukolákem, v ruce dlouhatánský seznam, co je všechno potřeba a co už dochází. Dnešní žena to má úplně jednoduché. Nakupovat může z pohodlí domova a klidně si přitom popíjet odpolední kávičku…

shutterstock_148168535

Výlet do shopping centra

Rodinné výlety do nákupních center, kde najdete na jednom místě aneb doslova pod jednou střechou veškerý poptávkový sortiment, včetně kaváren, restaurací, cukráren, dětských koutků, čistíren a dalších, nejsou již nic nového pod sluncem. Velké procento populace využívá byť jen část víkendu k tzv. propojení příjemného s užitečným a zároveň s nákupem dokáže zorganizovat návštěvu kina, galerie, kadeřnictví, wellnes. Nakonec proč ne, rodina se nebrání, rodina si to užívá.

Prodloužená ruka kupcova

Díky moderní době, pokroku, ale hlavně internetu však můžete jednoduše nakoupit, i když venku prší, vám se nechce, nemáte čas nebo jste nemocní. E-shopů na trhu vyrostlo jako hub po dešti a on line nakupování zvládne i malé dítě. Lákavá úspora času, který lze využít k relaxaci, a mnohdy také úspora finanční. Peněženka nemusí zaplakat kvůli vyčerpanosti finančního limitu, berličkou značící plus jsou nejrůznější slevy, akce, top nabídky, akční ceny a nákupy ve výprodeji.

Chytit příležitost za pačesy

Sleva, slevový voucher, action, sale, akční ceny a jiné zaručené „vychytávky“ nás bombardují dnes a denně, zprava, zleva. Jenomže není sleva jako sleva. Slevové kupony v konkrétních obchodech, kde se zrovna chystáte nakoupit, přicházejí jako na zavolanou. Výhodný nákup s jejich využitím znamená úsporu nejenom finanční – například velký nákup se slevou v Tescu se zrovna hodí. Nemluvě o tom, že ušetřit takto lze např. i v Tescoma, Tchibo, Mall.cz, Alza.cz, Astratex, Bonprix, Baťa a mnoha dalších obchodech s kvalitní i dostupnou nabídkou nejrozšířenějšího sortimentu, ať už se jedná o oblečení, obuv, nábytek, zboží do domácnosti, drogistické či sportovní zboží, léčiva, vše pro byt a dům, čímž však výčet nekončí.

Co je dobré vědět

Právě jako ruka Saxánina, která dosáhne kamkoliv, se chová pomocník s názvem Kuponer.cz – cíleně vyhledává, nabízí a informuje o slevách v e-shopovém prodeji. Právě s ním vidíte až za roh, i tam, kde všude lze právě nakoupit za babku. Nevýhodou se může zdát určený časový či množstevní limit, omezení pro určitý druh sortimentu, omezené množství odběru nebo omezený počet použití, potažmo i neschopnost nebo opomenutí uvést daný kód pro využití toho kterého kuponu. Uvítáte-li slevu procentuální, kterou lze odečíst z nákupní ceny, vyhledejte si právě takovou, ušitou vašemu nákupu a vaší kapse na míru. Potom je skutečně možné zažít spolu s pocitem spokojenosti také radost a potěšení z vlastní kreativity. Protože i prachobyčejný nákup může být zábavnou hrou s užitečným bonusem.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *