Manželství Chada Kroegera a Avril Lavigne: Co stálo za jejich rozvodem?

Napsal

Chad Kroeger a Avril Lavigne patří mezi ty, kteří jdou do všeho po hlavě a většinou to nikdy moc nedopadne. Vztah frontmana skupiny Nickelback a nadané punkové zpěvačky Avril Lavigne je v hudebním světě díky tomu také velmi známý. Co ale stálo za jeho rozpadem?

Během spolupráce mezi nimi přeskočila jiskra

Nikdo netušil, že když spolu Chad Kroeger a Avril Lavigne začali spolupracovat na písni s názvem „Let me go“, skončí jejich spolupráce manželským slibem. Už od samého začátku mohla Avril na Chadovi oči nechat, obdivovala jeho talent, a proto se také Chad podílel i na vzniku jejího alba.

Na co tak dlouho čekat?

Stačil pouhý měsíc randění a světe div se, Chad požádal mladou Avril o ruku. A tak pár v roce 2013 vystrojil velkolepou veselku na jihu Francie. To by nebyla Avril, aby něčím nešokovala. Své „ano“ přišla k oltáři říct v černých šatech gotického stylu. Je jasné, že rockové hvězdy večírky přímo zbožňují. I novomanželé Avril a Chad si svou svatbu pořádně užili, oslavy probíhaly dlouhé tři dny.

Rozvod po téměř třech letech

Mnoho jejich známých nepočítalo, že by jim manželství dlouho vydrželo. A tak se i stalo. V roce 2015 manželská dvojice ohlásila rozchod. Manželé nikdy o konci svého vztahu moc nemluvili, ovšem lidé z jejich okolí prozradili, že vášeň se ze vztahu velmi rychle vypařila a z mileneckého vztahu se stal vztah spíše kamarádský. Svůj podíl má také nemoc zvaná lymská borelióza, kterou Avril onemocněla a nějakou dobu nebyla schopna vůbec ničeho. Ovšem Chad byl plný života, nových nápadů a neustále cestoval. Oba muzikanti se shodli, že kvůli nedostatku času jejich vztah ztroskotal.

I přesto, že si prošli rozvodem, i nadále zůstali blízkými přáteli. A jak si Chad a Avril vedou dnes? Avril Lavigne se do své kariéry naprosto ponořila, velmi aktivní je také na Instagramu, kde sdílí i svůj nový vztah s hudebníkem Mod Sun. Ovšem Chad se stáhl do pozadí a není o něm téměř vůbec slyšet.

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *