Jaké jsou nejnovější letní trendy pro pány a co nesmí chybět ve vašem šatníku?

Napsal

S tím, jak se blíží léto, je potřeba pouvažovat nad obměnou vašeho šatníku. Platí to samozřejmě nejen pro dámy, ale také pro pány. Panský šatník bývá zpravidla o něco chudší, než je to v případě drahých poloviček, faktem však je, že také dnešní moderní muž se chce líbit. A existují některé svršky, které nesmí chybět v šatníku žádného muže, jakmile přijde léto. Jaké jsou aktuální trendy a co byste si letos měli vzít na sebe?

Pánske tílko

Triko bez rukávu může mít styl

Možná byste měli přistoupit k tomu, že se začátkem nové sezóny protřídíte svůj šatník od starších nebo už obnošených věcí. Možná máte také spoustu oblečení, ve kterém jste byli jednou nebo dvakrát, nebo jej vůbec nenosíte. Je čas se tedy podívat po něčem novém, co váš šatník osvěží. Pokud vám jde o svěží letní look, který je jako dělaný pro volnočasové aktivity, tak určitě nezapomeňte na pánská trička bez rukávu či pánská tílka. Ta vám poskytnout dostatek volnosti třeba i při sportovních aktivitách, přičemž se v nich jen tak nezpotíte. To je pro horké letní dny jako dělané. Pokud jste ještě v nějaké té letní formě, můžete díky nim dát na odiv své vypracované paže a ramena, na kterých jste tolik makali! Tato trička dnes zakoupíte v celé škále moderních střihů, kdy mezi oblíbené patří:

  • Klasické tílko
  • Triko bez rukávů s kapucí

Maximální volnost poskytne klasické tílko, které odhalí i více hrudníku. Nemusíte vsadit jen na jednoduchost základních barev, ale lze zvolit stylovější provedení s trendy potisky. Ještě více stylu můžete přidat díky triku s kapucí, což je kombinace, která vypadá opravdu skvěle.

Něco praktického do vody

Nezapomínejte na to, že v létě budete potřebovat také něco do vody. Určitě totiž vyrazíte s partou přátel třeba na přehradu a skočíte do nejednoho bazénu. Možná vás čeká také dovolená u moře. Tady jsou nejpopulárnější koupací kraťasy, které jsou velmi praktické. Kromě toho vypadají maximálně stylově se slunečními brýlemi a žabkami.

Zdroj obrázku:
Shooting Star Studio / Shutterstock.com

Share