Jak vybrat kvalitní posilovací věž? Zaměřte se na tyto faktory

Chcete si vybavit domácí posilovnu či rovnou celé fitko? Pak vám za žádných okolností nesmí chybět posilovací věž. Jedná se multifunkční stroj, který využije skutečně každý, ať už se cvičením začíná, nebo se mu věnuje naplno již řadu let. Je jasné, že počáteční investice nemusí být zcela malá, ale rychle se vám vrátí, protože nebudete muset utrácet za další posilovací nářadí. Navíc můžete věž libovolně rozšiřovat díky velkému množství dalšího příslušenství. Jak ji správně vybrat? Vyberte si posilovací věž, která bude dobře a dlouho sloužit.

Pevná konstrukce

Základem by vždy měla být maximálně stabilní a odolná ocelová konstrukce. Obvykle bývá její součástí polohovatelná posilovací lavice, ale koupit můžete i věž s jednoduchým sedátkem či i jen obyčejný jednoduchý stojan s horní kladkou. Nezapomeňte se ujistit, že věž obsahuje také pevná ocelová lana a převody.

Zatížení

Levnější věže obvykle nabízí maximálně hmotnost do 120 kg. Kvalitnější věže pak zvládnou i 150 kg nebo 250 kg. Pokud plánujete věž využívat pro více lidí, určitě bychom doporučili investovat do té s vyšší hmotností, která vám umožní variabilně měnit zátěž.

Značka

Výrobci posilovacích věží často nabízí možnost nechat si věž přivést a odborně sestavit. Pokud nejste odborník, doporučujeme této možnosti využít. Budete mít jistotu, že je vše umístěno správně, a navíc nebude problém ani s případným servisem nebo zárukou. Pokud chcete vybrat kvalitní posilovací stroje, doporučujeme oslovit rodinnou firmu Grün Sport, která vyrábí posilovací stroje už od roku 1989. Pyšní se prozákaznickým přístupem a velkou flexibilitou, takže můžete klidně zakoupit jeden stroj, ale také si nechat vybavit celé fitness centrum. Svěřit jim můžete celou zakázku od začátku až do konce a spolehnout se můžete i na navazující servis v případě, že něco nebude fungovat k vaší maximální spokojnosti.

Zdroj náhledových obrázků: Grun sport

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *