Kate Winslet si dává od natáčení pauzu

Napsal

Kate Winslet si dává od natáčení pauzuHeslem „vítězství není všechno“ se zřejme řídí krásná herečka Kate Winslet (33), protože i přes všechny úspěchy v její herecké kariéře se rozhodla dát si od natáčení filmů pauzu. V nedávném rozhovoru s britským časpisem Halo prozradila o svém záměru dát si od natáčení filmu pauzu mnohem více.Herečka, která se proslavila rolí Titanicu si myslí, že se potřebuje od Hollywoodu vzdálit, jelikož se cítí přeexponovaná a znuděná žít v centru pozornosti.

„Myslím, že si musím vzít volno. Jsem otrávená sama ze sebe a jsem si jistá, že ostatní také,“ tvrdí manželka režiséra Sama Mendese(43).

Naštestí se však nemusíme bát, že bychom o ni přišli úplně. Kate láká i jiný druh herectví. Zajímá se o divadla a jevištní role v muzikálech, které mohou vyzvat její schopnosti.

“ Ale ráda bych dělala divadlo. Byla by to dobrá výzva. Potřebuju se udržovat ve strachu. A tohle by mě děsilo dostatečně. Třeba muzikál, nebo něco úplně jiného.“

Začátkem letošního roku Kate získala hned několik ocenění. Například cenu z Academy Awards v kategorii „Nejlepší herečka“, kterou si zasloužila díky profesionální roli ve filmu „The Reader“. Nechybělo však ani ocenění Golden Globe Awards za její výkon v snímku „Revolutionary Road“.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *