Jude Law má s bývalou partnerkou holčičku

Napsal

Jude Law má s bývalou partnerkou holčičkuBritský herec Jude Law (36) se stal počtvrté otcem. Jak na svých internetových stránkách informoval magazín People, jeho bývalá přítelkyně Samantha Burke (24) v úterý v noci přivedla na svět zdravé děvčátko.

Čtyřiadvacetiletá aspirující herečka a modelka se s 36-letým Lawem setkala loni v New Yorku během natáčení filmu Sherlock Holmes. „Samantha Burke je nesmírně šťastná z příchodu  její krásné a zdravé Sophie,“ řekla pro People její mluvčí Eileen Koch s tím, že máma i miminko, které při narození vážilo asi 2,6 kilogramu, se mají výborně.

Jude Law v červenci potvrdil, že se počtvrté stane otcem. „Pan Law již není ve vztahu s dotyčnou osobou, ale plánuje dítě plně podporovat,“ uvedl tehdy jeho zástupce v prohlášení s tím, že je to jeho soukromá záležitost a více se k ní nebude vyjadřovat.

Herec známý z filmů jako Talentovaný pan Ripley (1999), Návrat do Cold Mountain (2003) nebo Alfie (2004), má tři děti s bývalou manželkou – herečkou Sadie Frost (44).

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *