Jessica Simpson a John Mayer: Opět pár?

Napsal

Jessica Simpson a John Mayer:Opět pár?Blonďatá zpěvačka Jessica Simpson, která se narodila v Texasu, má na kontě další menší skandálek. Bulvární média a novináři ji totiž nenechají na pokoji ani za předpokladu, že se v jejím životě nic obvzlášť významného neděje. Internet je totiž plný zvěstí, že osmadvacetiletá kráska se opět schází se svým bývalým-Johnem Mayerem.

Očitý svědek jednomu z nejmenovanných serverů řekl, že dvojici viděl počátkem toho měsíce na obědě v restauraci Calabasas. Pár si také údajně povídal o toml, že musí být velmi opatrní a nechtějí být širokou veřejností nijak viděni.

“ Na Jessice a Johnovi bylo vidět, že se opět rádi vidí, ba dokonce to vypadalo, že jsou více než jen přátelé,“ prozradil svědek.

Jessica Simpson s Johnem začala chodit v srpnu 2006. V květnu 2007 se však rozešli. “ Vždy jejich vztah nebyl dokonalý, až to dopadlo tak, že dojeli na konec „silnice“,“ uvedl již dříve jeden ze zdojů o slavném rozchodu. „Jejich rozchod se uskutečnil v neděli večer, ale kdo ví, zda je budoucnost opět spojí. Jejich vztah byl nestálý. Minulý týden se cítili lépe, než kdy předtím a tento týden to mezi nimi opět skřípe. Kdo ví, co budousnost přinese.“

V současné době chodí Jessica spolu s basketbalistou Tonym Romo. Zpěvačka je zatím jediná, se kterou se Mayer setkal po rozchodu s herečkou Jennifer Aniston.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *