Jak pomoci přírodě? Zvětšení penisu není problém

Napsal

I s malým nástrojem můžete dokázat opravdu velké věci, říká se. Jenže vyprávějte tohle muži, který je přesvědčený, že má ve velikosti svého penisu rezervy. Určitě ho takové tvrzení neuspokojí a naopak se bude zajímat o nějaký recept jak zvětšit penis bez problémů aniž by došlo k nějakým komplikacím.

shutterstock_283916270

Pozor na zdravotní problémy z nevhodných metod zvětšování

Některé metody zvětšení penisu jako léky, gely, pomůcky v podobě vakuových pump, ale i cvičení v podobě tzv. dojení nebo chirurgické úpravy mohou být nebezpečné a způsobit problémy. Jaké?

  • Erektilní dysfunkci,
  • Opotřebení svalů a tkání,
  • Prasknutí cév,

Ortopedický pás pomáhá

Ovšem naštěstí existují i metody na zvětšení penisu, které v praxi fungují a navíc jsou také bezpečné. Muž se s nimi nemusí bát, že by si svůj úd, svoji mužskou pýchu mohl nějak nevhodně poškodit dokonce s případnými následky. Muži, Phallosan noste v noci a uvidíte, že bude mít skutečně pozitivní účinky. V čem tkví jeho přínos?

  • Dokáže zvětšit nejenom délku, ale i objem.
  • Jde o tahový extender, který je účinný a zároveň pohodlný.
  • Jeho používání diskrétní, bezpečné a budete ho cítit jenom na poprvé, pak už vám nebude vadit.
  • Dokáže částečně narovnávat zakřivený penis.

Podle provedené klinické studie má jeho používání opravdu prokazatelné výsledky. Mužům proto zcela jistě stoupne sebevědomí, což je velice důležité. Z konstrukčního hlediska je to vlastně ortopedický elastický pás, v zahraničí, například v Německu je dokonce hrazený ze zdravotního pojištění.

Pohodlné a velké postele pro milostné hrátky i příjemný spánek

Pánové, určitě se budete chtít dámám pochlubit s pozitivními změnami svého přirození. Skvěle se k tomu hodí pořádné postele 160×200 pro krásný spánek, na kterých si nejenom zadovádíte, ale potom můžete i usnout s partnerkou v náručí.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *