Jak nakupovat kvalitní kosmetiku a ušetřit?

Napsal

Patříte mezi ženy, které rády nakupují kosmetiku? Jste schopné utratit za tuto radost tisíce korun? Trápíte se, že na jiné výdaje už vám zkrátka nezbývá? Už se děsit nemusíte. Máme pro vás totiž řešení, díky kterému už vy a vaše peněženka nebudete trpět. A navíc budete šetřit i přírodu.

Zlaté pravidlo : Málo, ale kvalitně

Pokud se budete chtít držet této rady, pak první kroky na nákup nové kosmetiky směřujte do lékárny. Zde najdete pestrou nabídku těchto krášlících prostředků. Vybírat můžete z klasického zboží, které najde i v obchodech, ale v lékárně za něj zaplatíte mnohdy méně peněz. Navíc máte možnost koupit i speciální řady přírodní kosmetiky či kosmetiky s přídavkem olivového oleje, kozího mléka a jiných přísad.
Lékárna vás také neošidí o oblíbené krémy. Ty budou sice dražší, ale výsledek bývá často mnohem lepší než u těch, které kupujete v drogériích. Na druhou stranu ale platí, že za ověřené kvalitní přípravky je lepší si připlatit. V lékárnách se také můžete spolehnout na radu zkušené lékárnice.

Žádejte vzorky

Proto, abyste mohla dobře vyzkoušet krém či jiný přípravek, můžete zejména v lékárně požádat o kvalitní vzorek. Ty vám vydrží i několik dnů. Navíc to má i své výhody. Malé balení kosmetiky se totiž nemá čas zkazit.
Pozorujete se občas, jaké množství make-upu či krému denně spotřebujete? Dá se říct, že menší množství než malé. Opravdu. I na kosmetice používají trochu make-upu k tomu, aby zakryli nedostatek. V žádném případě nešetří. Prostě to tak je. Vždy, když si člověk něco kvalitního kupuje, má velké oči.

Odličujte se kvalitně

Myslíte, že nemá cenu investovat do odličovadel? Mnoho žen používá mléka, která nanáší na obličej a následně je setřou tamponkem nebo smyjí čistou vodou. Tak je pleť dobře ošetřena proti vysoušení a mnohdy není nutno ani použít krém. Nezapomínejte na kvalitní odlíčení. Snížíte tím únavu očí, otoky víček i jiné nežádoucí projevy. Pokud jste citlivé, mohou u vás zbytky líčidel vyvolat například i zánět v oku.

Závěrem z toho všeho vyplývá, že pokud chcete ušetřit, pak si kupte kvalitní odličovadla a kvalitní noční krém. Pleť i peněženka vám poděkují. Raději méně a kvalitně. Uvidíte, že nespotřebovaných zbytků a vyhozených peněz bude ubývat….

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *