Horké tipy na valentýnské dárky

Napsal

Svátek zamilovaných je za dveřmi a ti, kterým dochází inspiraci, hledají tipy na valentýnské dárky, kterými by svého milého potěšili. Možná i vy letošní rok bojujete s nedostatkem nápadů. Den sv. Valentýna se nezastavitelně blíží a vaše polovička vám naznačila, že pro vás něho chystá. Je logické, že nechcete zůstat pozadu!

Do dnešního článku jsme pro vás ukryli tipy na valentýnské dárky, na které můžete letošní rok vsadit svou horkou kartu. Najdete mezi nimi nejen starou dobrou klasiku, ale možná i něco, co překvapí vás i partnera. Užijte si svátek zamilovaných se vší parádou!

Tipy na valentýnské dárky

Slavíte sv. Valentýna? Víte, že si pro vás manžel, přítel nebo partner něco přichystal, zatímco vy stále ještě nemáte v záloze vůbec nic? Nezoufejte! Do zaškrtnutého dni v kalendáři ještě dva dny zbývají, tak se pojďte honem inspirovat, ať to nezmeškáte!

 • Klasický: kosmetika

  Kdo nechce riskovat nebo zacházet do experimentů, ten může sáhnout po klasice ověřené léty. Žádný muž neodolá voňavému kosmetickému balíčku. Nemusíte se nutně spoléhat na již vytvořené balíčky, které jsou dostupné v obchodech. Klidně zapojte fantazii a vyrobte mu balíček po svém – sama ho přeci nejlépe znáte, tak určitě víte, co má rád. Každopádně i když to možná zní nudně, s tímto dárkem nemůžete nic zkazit.

 • Příjemný: pobyt pro dva

  Není nic příjemnějšího, nežli nechat všechny starosti a povinnosti doma a odjet si užívat. Kam? To záleží jen a jen na vás! Vylentýnské pobyty pro dva jsou velice populární a hotely, wellness centra nebo penziony mají v tomto období doslova pré! Letošní rok svátek vychází na úterý, tak si se svým milým udělejte volno a o dva dny si prodlužte víkend. Společně si můžete vyjet za odpočinkem, masážemi, relaxací nebo klidně aktivním pobytem!

 • Originální: voucher na zážitek

  Pokud je vaše drahá polovička do něčeho zapálená – ať už je to nějaký sport, drahá a rychlá auta, adrenalinové sporty – využijte tohoto jeho zájmu a darujte mu voucher. V dnešní době se jimi internet doslova hemží, stačí si jen vybrat. Rozhodujte se podle toho, co má váš milý rád. V kurzu jsou jízdy rychlým autem, skoky bungee jumpingu, potápění nebo třeba kuchařský kurz. Určitě na něco narazíte.

 • Odvážný: nadělte mu sebe sama

  Pokud vám žádný z našich předchozích tipů nepřišel dost dobrý, máme pro vás jeden odvážnější: darujte milému sama sebe. Je jedno, jak to pojmete, záleží to čistě na vás. Buď jej můžete překvapit v něžném prádélku nebo klidně celá nahá. Prostřete mu na svém těle ovocnou večeři a vše završte pořádným kopcem šlehačky!

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *