Hladké nohy s Braunem

Napsal

K lHladké nohy s Braunemétu patří hladké nohy a jemná pokožka. Oboje vám ženám teď umožní nejvyšší modelová řada epilátorů Braun Silk-épil Xpressive 7. Systém Close-Contact se postará nejen o epilaci všech chloupků, ale také o ochranu pokožky. Braun totiž přišel s inovací, která z obyčejného holení dělá zážitek.

Jednoduchý pohyb, dlouhotrvající krása

Epilátory Braun Silk-épil Xpressive 7 byly navrženy tak, aby bylo odstraňování chloupků nejen účinné, ale také obzvláště šetrné a co nejjednodušší. Díky nové technologii Braun Close-Contact můžete i krátké chloupky o velikosti zrnka písku (až 0,5 mm) odstraňovat mimořádně efektivně jediným tahem pro úžasnou a dlouhotrvající hladkost pokožky. Pinzety epilátoru zůstávají vždy v optimálním úhlu pro těsný kontakt s pokožkou, dokáží účinně zachytit i ty nejkratší chloupky přímo u pokožky a výkyvná epilační hlava se dokáže dokonale přizpůsobit konturám vašeho těla. Vaše pokožka bude ještě hebčí a po dobu až čtyř týdnů.

Braun epiluje i masíruje

Dva epilátory této řady s označením 7681 a 7281 lze také díky funkci Wet & Dry používat ve vaně nebo sprše, protože teplá voda pomáhá minimalizovat nepříjemný pocit během epilace. Mokrá epilace poskytuje opravdu významné přednosti. Více než polovina žen, které tyto výrobky testovaly ve vodě, nepocítila žádnou nebo jen malou bolest. Špičkové epilátory Braun Silk-épil Xpressive 7 disponují i dalšími funkcemi, které stojí za zmínku. Vysokofrekvenční masážní systém – tedy vylepšené aktivní masážní válečky, jimiž je výkyvná epilační hlava opatřena – pomohou proces epilace ještě zjemnit a dosáhnout vytouženého komfortu. Díky tomu a funkci Wet & Dry jsou tyto epilátory vhodné i pro citlivou pokožku.

Další služby epilace s Braunem

Osvětlení SmartLight pokožku ještě detailněji nasvítí, takže skutečně nevynecháte ani chloupek. Předepilační ubrousky Olay pomáhají připravit vaši pokožku na epilaci s cílem minimalizovat nepříjemný pocit. Jednotlivé modely této řady jsou vybaveny nástavci dle úrovně daného modelu. Nejvyšší model Braun Silk-épil Xpressive 7 Wet & Dry 7681 disponuje celkem pěti nástavci pro precizní úpravu různých částí těla. Pro úpravu oblasti kolem bikin slouží praktická holicí hlava s nástavcem OptiTrim. Hladkého podpaží nejlépe docílíte použitím nástavce pro epilaci citlivých partií, na tvář poslouží úzký obličejový nástavec, pro rychlejší a efektivnější epilaci využijete nástavec Efficiency.

Ostatní modely – jak Braun Silk-épil Xpressive 7 Wet & Dry 7281, tak i další dva epilátory série Silk-épil Xpressive 7 – jsou vybaveny epilační i holicí hlavou s nástavci OptiTrim a Efficiency, nebo pouze epilační hlavu a nástavcem Efficiency. Všechny modely jsou plně omyvatelné a vybrané umožňují i bezdrátový provoz. Jedná se především o modely s funkcí Wet & Dry. Doba nabíjení trvá jednu hodinu a v nepřetržitém provozu vydrží 40 minut!

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *