Dev Patel a Freida Pinto nejsou zasnoubeni!

Napsal

Dev Patel a Freida PintoSvětoznámý herec Dev Patel (20), který se proslavil díky filmovému trháku Milionář z chatrče, se společně se svoji přítelkyní Freidou Pinto (25) smějí, když slyší zvěsti o tom, že jsou zasnoubeni.

Herec se společně s tmavovlasou kráskou dal dohromady právě při natáčení oscarového filmu v roce 2008. Dev i přesto trvá na tom, že stále nemají v plánu se brát.

„Vždycky jsme se těmto věcem smáli,“ řekl. „Posledně jsem slyšel, že já a Freida jsme byli v Los Angeles hledat nějaký svatební dort. Poté jsme letěli do Indie a tam proběhal naše svatba.“

Je tu však jedna osoba, která skutečně věří spekulacím. Je jí Devova matka Anita, která mu neustále volá a kontroluje, zda jsou svatební fámy pravdivé, či ne. Dev také nedávno přiznal, že na začátku se svůj vztah snažili co nejvíce tajit, aby si lidé nemysleli, že jde jen o nějakou reklamu.

„Je to divné, protože každý den po natáčení jsem si volal s maminkou a ona se mě ptala: ‚Tak jsem slyšela, že jste zasnoubeni?‘ “
„V té době se mluvilo jen o filmu a my jsme nechtěli chodit ven jako nějaký propagační  materiál. Nechtěli jsme to dělat pro marketing. Kdybychom mohli, pravděpodobně bychom náš vztah udržovali zcela pod pokličkou. Ale pak přišel okamžik, kdy nám byla věnována větší pozornost a lidé se ptali, ‚Nejsou to oni?‘. Takže je jasné, že jsme to byli my, ale teď  je to v pořádku, každý o nás už ví.“

Vzhledem k tomu, že veřejnost v nynější době ví o vztahu Deva a Freidy, herec připouští, že se o jejich vztah nyní lidé zajímají méně.

„Jakmile jsme jednou vyšli ven, veškerá pozornost byla pryč, a to je skvělé,“ řekl. Ke konci nás Dev informoval o tom, že navzdory všech jejich natáčení, si na sebe prý udělají čas.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *