Co zkrotí protivné mrazíky? Pořádně teplé kozačky.

Napsal

Kde je všechno zachmuřené, tam vnášej jasné světlo. Ale jak? Přece oslnivým úsměvem. Jenže, jak se mám pořád usmívat, když mé nohy dohání bodání jehliček z mrazivé zimy?

Stále přemýšlíš, jak je možné, že některé ženy prostě vypadají tak dokonale i v protivném mrazu… Přitom je to tak jednoduché. Dávají přednost hlavně teplíčku. Vždyť mrznoucí ženy dokonale nikdy vypadat nemůžou. Sáhni po opravdu teplých kozačkách. I ty v dnešní době nabízí krásný vzhled, ve kterém budeš dokonalá právě ty.

Základ každého zimního botníku…

Od zimních kozaček očekáváš stále víc a víc. To, že bezvadně vypadají, už ti vlastně nestačí. Prostě potřebuješ teplo. Ale opravdové teplo. Pořádné teplo. Takové, že když se nadechneš čerstvého, ale ledového vzduchu, bude ti to vlastně příjemné. A právě proto ti přinášíme tipy na takové kozačky, které najdeš v kamenných obchodech, ovšem, pokud chceš ušetřit čas i peníze, mrkni na pár e-shopů.

Kouzlo jednoduchosti…

Měj svůj styl v malíčku. Vždy, když nestíháš a rychle se obuješ do bot, které se ti ke tvému outfitu vůbec nehodí, sáhni po jednoduchých kozačkách. Tyto dva modely od značky Creamberry´s mají hodně společného. Budou tě těšit hřejivým vnitřkem, který vystýlá kožíšek. Aby sis jemně zvedla postavu, sáhni po těch s vyšším podpatkem.

Jemné přezky od Creamberry´s

Ozdobný zip od Creamberry´s

S nízkou holeni o něco výš…

Obchody jsou plné nových kousků nízkých kozaček. Takže? Pokud máš pocit, že ti nikdy nepadnou kozačky po kolena a necítíš se v nich, hurá do nízkých! Tyhle krasavice tě potěší skrytým klínkem, který ti přidá pár centimetrů. V protivných mrazech prokážou velkou službu, neboť vnitřek vystýlá hustý kožíšek. Navíc si můžeš vybrat z materiálů – dáš přednost semiši nebo kožence?

Skrytý klínek od Vices

Jednoduchá a šik…

Moc dobře víš, že v jednoduchosti je krása. V těchto kozačkách budeš jednoduchá, ale přesto poutavá. Nezapomeň, že takové kozačky snadno doladíš k mnoha outfitům. Pokud však nechceš vypadat úplně jednoduše, obleč k nim výraznější oblečení či nápadné doplňky. Kozačky se také pyšní svým kožíškem uvnitř boty, který tě bude těšit celou zimu.

Kouzlo jednoduchosti Super Mode

Trend již několik sezón…

Tyhle fešandy budou investicí na několik sezón, jelikož přítomnost přezky na kozačce jen tak z módy nevyjde. Nejen, že ti udělají velkou parádu, ale také tě nenechají umrznout. Pokud preferuješ komfort při nošení, právě koukáš na své vysněné kozačky.

Zatraceně trendy se Sergio Todzi

Styl dvou barev tě nenudí…

Jednobarevné kozačky, které neurazí, ale ani tě nenadchnou? Pak sáhni po této kolekci kozaček, které dokazují, že styl není jen otázkou peněz. Ano, potěší tě nejen stylovým vzhledem, ale i velmi příznivou cenou. Obleč si k nim úzké džíny a populární pončo a uvidíš, jak rychle dáš starým kozačkám sbohem. Tak které dáš šanci? Temně černé, čokoládově hnědé nebo karamelově hnědé?

Styl jak se patří od Mode Queen   

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *