Časopis People zveřejnil seznam nejzajímavějších hvězd Hollywoodu

Napsal

Časopis People zveřejnil seznam nejzajímavějších hvězd HollywooduCountry zpěvačka Taylor Swift patří podle People k „nejzajímavějším lidem roku 2009“ a redakce magazínu ji označila za „zlaté děvče“. Seznam, který neuvádí známé osobnosti v pořadí, obsahuje i skotskou zpěvačku a „překvapivý hit“ Susan Boyle. Moderátorku Oprah Winfrey, která v listopadu oznámila, že v roce 2011 končí s talkshow, vydává časopis za „odcházející divu“, hvězdný herecký pár Brad Pitt a Angelina Jolie za „mocný pár“ a amerického prezidenta Baracka Obamu s manželkou Michelle za „první pár „. V nové kategorii pro mužské celebrity s názvem Muži v problémech boduje golfista Tiger Woods, raper Kanye West, zpěvák Chris Brown či televizní moderátor David Letterman.

Zpěvačka Rihanna, kterou v únoru napadl její tehdejší přítel, již zmíněný zpěvák Chris Brown, si vysloužila titul „nezlomná hvězda“ díky sérii otevřených rozhovorů, které poskytla v listopadu a také novému albu s názvem Rated R.

Tři děti zesnulého Michaela Jacksona prohlásil People za „potomky“, herce Johna Travoltu po smrti jeho syna za „otce se zlomeným srdcem“ a zpěvačku Lady Gagu za „šokující hvězdu“.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *