Zpěvačka Pink miluje svou bisexualitu!

Napsal

Zpěvačka Pink miluje svou bisexualitu!Zpěvačka Pink, která se narodila pod jménem Alecia Beth Moore odhalila v nedávném rozhovoru pro XSlusive, že mít vztah se ženou i mužem si náramně užívá. Kromě toho přiznala, že být bisexuálkou pro ni není žádná trapná záležitost. Pokud vás tedy zajímá, co na sebe tahle extravagantní zpěvačka práskla, čtěte dál!

” Láska má být čistá a já se ji touto cestou snažím udržet. Je to o tom, kdo jsem a co cítím. Osobně si myslím, že je trochu zbytečné rozebírat tohle téma, ale myslím, že není špatné o tom mluvit. Vypadá to, jako kdyby byla bisexualita trend a já bych k tomu měla lid popohnat. Ale já v trendy nevěřím, já věřím pouze v sebe samotnou,” uvedla.

Kromě toho devětadvacetiletá zpěvačka odhalila fakt, že barvy pleti nebo pohlaví ji v životě nepřipadá co se vztahů týče důležité.

” Byla bych šťastná tak i tak, jako kdybych měla novou přítelkyni. Nejsem v tomhle komplikovaná, zpívám o lásce ve všech jejich podobách, formách i barev.”

Navíc minulý říjen Pink, která se v současné době snaží dát dohromady se svým ex-manželem Careyem Hartem popřela fámy o tom, že by v současné době měla nějaký vážný vztah se ženou.

” Nejsem lesba, takže si myslím, že bych se neměla pokoušet o nějaký vztah se ženou.”

Share