Reese Witherspoon: Pohádková svatba

Napsal

Reese Witherspoon: Pohádková svatbaNení určitě pro většinu z vás žádným překvapením, že se krásná herečka Reese Witherspoon (35) nedávno vdávala. Tahle křehká blondýnka je jednou z nejoblíbenějších zahraničních celebrit, jelikož se vůbec neukazuje v médiích ve špatném světle a navíc stojí v čele několika charitativních organizací. Avšak i ona se rozhodla o svůj den D podělit.Reese si na své pohádkové svatbě řekla ano společně s Jimem Tothem, společně mimochodem už teď patří mezi nejoblíbenější páry Hollywoodu. Svatba se konala 26. března v Kalifornii a mezi hosty patřili kromě rodiny také přátelé a Reesiny dvě děti – Ava a Deacon, které má herečka z předchozího manželství s americkým hercem Ryanem Phillipem

Svatbu Reese jeden z hostů popsal: “Místnost přímo překypovala smíchem a radostí. Každý mohl cítit ten skutečný pocit rodiny.”

Na svoji svatbu si křehká blondýnka vybrala šaty z dílny Monique Lhuillier. Zahrnovaly nejen krajky a živůtek, ale také řadu hedvábných květin. Nechyběla ani hedvábná stuha kolem pasu. Reese si pro svůj velkolepý den zvolila něco netradičního – nevybrala šaty bílé barvy, nýbrž růžové. A  jako pravé blondýnce ji růžová sluší nejvíce.

Jak jeden z nejmenovanných zdrojů ale sám potvrdil: “Vypadala naprosto ůchvatně.”

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *