Nicole Richie přivedla na svět chlapečka

Napsal
Nicole Richie přivedla na svět chlapečkaHvězdný pár Nicole Richie (27) a zpěvák skupiny Good Charlotte Joel Madden (30) se podruhé stal rodiči. “Uprostřed noci, během úplně prvních hodin 9. září 2009, se Nicole Richie a Joel Madden narodil Sparrow James Midnight Madden. Váží 3,6 kilogramu. Nicole, Joel, Harlow a Sparrow se mají dobře,” napsal pár na webové stránce nicolerichie. celebuzz.com.

Kromě novorozeného syna mají Richie a Madden dceru Harlow Winter Kate Madden (20 měsíců), která se narodila v lednu 2008. Jeden z prvních gratulujících byla však otec Nicole zpěvák Lionel Richie, který komplimenty a úsměvěm ve tváři nešetřil.

“Jsem na Nicole a Joela tak hrdý,” uvedl pár dní po narození vnuka na akci s názvem “UNSF’s An Evening of Stars Saturday”. “Nicole je tou nejšťastnější ženou. Má nad tím vším totální kontrolu a já jsem ten, který je nervózní.”

Kromě toho také zažertoval v souvislosti se skoro 2-roční Harlow. ” Harlow si teď bude miminko užívat dokud nezjistí, že to tak zůstane. Sparrow vypadá přesně jako ona. Skoro všechny děti vypadají stejně jako jejich sourozenci, ale oni jsou si identičtí.”

A který z rodičů se malému chlapečkovi podobá nejvíce?

“Mamince,” řekl odhodlaně Lionel.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *