Nicole Richie a Joel Madden čekají chlapečka

Napsal

Nicole Richie a Joel Madden čekají chlapečkaNávrhářka, moderátorka, herečka, modelka a hlavně krásná hollywoodská hvězdička Nicole Richie (27), kterou adoptoval slavný zpěvák Lionel Richie už zná pohlaví svého druhého miminka. Tudíž ho známe i my! Její další potomek, který se narodí v srpnu bude syn a spolu s Joelem Maddenem (30) tedy pořídí své dceři Harlow Winter (16 měsíců) bratříčka. Tyto informace prozradil magazínu In Touch jeden z blízkých přátel páru.Podle dostupných informací se slavný pár v nynější době zaměstnává nakupováním modré výbavičky pro miminko. Zatímco Joel nakoupil modré věcičky do pokoje, Nicole objednala pár hraček-též v modré barvě z FAO Schwarz.

” Joel koupil základní vodové barvy do pokoje a překvapení, překvapení- všechny byly modré. Navíc Nicole si nechala objednat několik hraček v podobě zvířátek a plyšáků od FAO Schwarz a i všechno tohle bylo v modrých barvách,” uvedl zdroj. Kromě toho také dodal,” Nicole své dítě navíc oslovuje jako “ON.”

Vzhledem k tomu, že se stane Nicole opět matkou, se její priority údajně mění-místo chození na společenské akce se chce věnovat rodině a jejich zdraví. V jednom rozhovoru Nicole dokonce mluvila o důležitosti vzdělávání dětí, výživě,dietách a  prostředí.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *